Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Exfeleség kontra exférj?!?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exfeleség kontra exférj?!?!

Figyelt kérdés

Elváltam már évek óta,a vagyonmegosztás még csak most kezdődik mert eddig egyéb teendőim miatt(kisfiam születése,költözés egy másik országba)nem volt időm beadni a keresetet.

Namost az exfeleségemmel nagyon sok tartozásunk van bankoknak és egy lizingtársaságnak,emellett van egy üzletünk is(amiben önkényesen ex dolgozik).

Az ex semmilyen kompromisszumra nem képes,nem is hajlandó kommunikálni velem,pedig lassan börtönbe kerülök a sok végrehajtó miatt(egyedül nem tudom fizetni minden tartozásunkat).

Mit tudok tenni?

A családom ideköt Magyarországra,és nem tudok abban az országban élni ahol eddig éltem,ahol az ex van.

Innen jóformán semmmit nem tudok intézni!!!

Próbáltam megértetni az ex-el hogy a végrehajtó elvisz majd mindent,megkellene egyeznünk ,eladni az üzletet és kiegyenlíteni a tartozásokat de annyira megutált és gyülől amiért elhagytam(nem megcsaltam!)hogy megmondta hol tud alám etsz!!

MI lesz így velem?

Valaki tud valami jó ötletet mivel tudnám rávenni hogy rendezzük sorainkat és ne tartozzunk 100 felé??minden az én nevemen van csak sajnos az üzlet közös így nem tudok se hitelt felvenni se eladni!!!


2011. febr. 15. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Közösen vettetek fel hitelt és csak te törlesztesz?


Elviekben ez nem így van, nem csak neked kellene fizetned.

2011. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
övé a hitel közös az üzlet. miért hagytad el? ne nagyon vállalj gyereket meg vegyél semmit magyarországon mert arra is ráterhelhetik.ez itt a csőd
2011. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom fizetni a tartozásokat mert épphogycsak megélek a családommal.egyet fizetek csak.
2011. febr. 15. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Azt írtad:

..."de annyira megutált és gyűlöl"...


De a pénzt és a vagyont nem utálja!!!!!!

IGAZ?!


Sajnos az Apeh-nek egy külön osztály foglalkozik az exfeleségek mocskos feljelentgetéseivel.


Egy nő a legkisebb lelkiismeret furdalás nélkül bármikor lelép,

ha talál egy "jobb partit".

Azt viszont egyik sem viseli el, ha őt hagyják el!!

Ilyenkor átmennek bosszúálló fúriába!


Az is hülye aki megnősül!! (még egyszer)

2011. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Eléggé le lett pontozva az utolsó válasza, pedig nagyon sok mindenben igaza van. Nő létemre sok elvált férfit sajnálok, mert az volt nej baromira ki tud szúrni velük. Életem felét a módszerváltás előtt éltem le, tehát felnőtt fejjel láttam a változásokat, és sok nő piszkosságát.

Hány férj lett hajléktalan azért, mert a család kis faluban lakott, a férj nagyvárosban, munkásszállón, esetleg ingázott. Aztán az asszonykáknak kevés volt a férj heti látogatása, a fizetés leadása, beújítottak egy barátot, aztán válás, ők maradtak a gyerek(ek)kel a közös ingatlanban, az apjuknak maradt a munkásszálló, míg azok is meg nem szűntek. Hová mehetett a férj? A híd alá. Sajnos van szerencsém nem 1-2 ilyen sorsú férfit ismerni, és ilyenkor szégyellem, hogy nő vagyok. A férj addig kellett, míg felépült a szép ház, míg jó keresete volt. Őt a gyerekkel utcára nem teszik, és még jó, ha meg tudnak egyezni, mert ugye az közös ingatlanból nem tudja kifizetni a férj részét, és a férj lemond a tulajdonjogáról, cserébe nem fizet gyerektartást.

És ilyenkor jön az asszonyi bosszú, megtiltja még a láthatást is. A pasi meg vagy talpra tud állni, vagy nem.

Ezek a tények sajnos.

2011. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
a pasik mindmegérdemlik
2011. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Aztán az asszonykáknak kevés volt a férj heti látogatása, a fizetés leadása, beújítottak egy barátot, aztán válás, ők maradtak a gyerek(ek)kel a közös ingatlanban, az apjuknak maradt a munkásszálló, míg azok is meg nem szűntek. Hová mehetett a férj? A híd alá. "


Ne is mondd! Rettenetesen sajnálom az így járt embereket és képtelen vagyok felfogni hogyan képes valaki így tükörbe nézni.

2011. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is egyet értek az előttem szólóval.

Noha örülök neki, hogy nőnek születtem, mert így megadatik számomra a gyermekszülés csodája, de nőként állítom, hogy sokszor szégyellem magam miattunk.

A férfiak annyival egyszerűbbek ( elnézést, de tényleg ), nincs bennük ennyi bosszúállás, rafináltság, gonoszság.

2011. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veled történik. Igazán nem értem, miért tehetik ezt meg emberek. Azt pedig végképp nem, hogy miért teszik ezt meg a gyermekük apjával, anyjával, sajnos ilyet is sokat hallottam. Semmi okosat nem tudok mondani, hacsak azt nem, hogy ne vegyél semmit a saját nevedre, íg ynem is viheti senki sem el.
2011. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is add el mindazt, ami a tied és fizesd ki belőle a tartozásaidnak azon részét ami csak rád van terhelve. Aztán a végrehajtóknak ajánld fel az üzletet. És figyelj arra, hogy egyelőre semmi se legyen a te neveden!
2011. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!