Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem az exfeles...

Mi van akkor ha nem az exfeleség tesz keresztbe hanem az exférj új párja túl tudatos?

Figyelt kérdés

Értsd: mikor az pasi megy a gyerekekhez állandóan telefonálgat, többször is pl. ilyen dolgokért: most épp mit csináltok a gyerekkel, hozzál almát hazafelé, mit csinálunk este, ha öt percnél tovább marad már jön a telefon hol van miért nem indul, stb.

Hihetetlen tudatos nő!


Engem eléggé bánt tulajdonképpen hogyha itt a férejm akkor nincs nyugta tőle de inkább csak mulatok rajta.

Nem tudom ezt mire vélni, én nem zakaltom a férjemet, nem hivogatom, tulajdonképp jóban vagyunk annak ellenére hogy emiatt a nő miatt hagyott el.


Létezhet hogy a nő féltékeny vagy csak ilyen rámenős?

Ő 10 évvel fiatalabb a férjemnél, még nincs gyereke (30 éves) elmondása szerint nem is akar, viszont ugy intézi a gyerekeket hogy öröm nézni...

Eddig az istennek sem akarta a férjem elvinni a kicsit (1 éves) mert Ő nem tud vele mit kezdeni, pedig csak az apjához kellett volna autóval felvinni, most gyanitom a nő "sugallatára" egy hónap elteltével már szeretné elvinni magukhoz. Érdeksnek találom. Főleg ugy hogy a másik hölgy elmondta esze ágában sincs gyereket szülni. Akkor meg minek szervezkedik.

Mielőtt bárki félreértené nem különösebben izgat csak érdekel más hogyan látja.


Egyébként a férjem ha valamit különösképp utált az az ha ellenőrizgetik, most meg gyakorlatilag levegőt sem vehet.



2012. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
90%

Először is, fogalomzavarban szenvedsz: ez a nő nem tudatos, hanem egy nagyon agresszív, taposós és követelőző, másokat állandó kontroll alatt tartó, birtokló ember.

A tudatosság egészen - EGÉSZEN! - mást jelent.


Egyszerű: fel kell venni a kesztyűt. Csak az nem vehete levegőt mások miatt, aki hagyja, hogy terrorizálják. A férjed nem kisgyerek, hogy ezt el kelljen tűrnie, hanem felnőtt ember. Álljon szépen a sarkára, és te is.


Ja. Ha nem izgatna, egy sort sem írtál volna. :)

2012. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
49%
Mivel kell felvenni a kesztyűt? azaz kivel? És miért? Semmi gondot nem okoz a kérdezőnek az új nő. Hívja a pasit? Na és? Az az ő dolguk. A nő inkább jó hatással van a férfira, mint látszik, nem tiltja a gyerekektől, hanem az ő sugallatára viszi el.- Mi a baj?
2012. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
24%
Ő már NEM A FÉRJED. Nem a TE Férjed.
2012. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
39%

Az fel sem merül benned, hogy a volt férjed párja szereti a gyerekeket és törődik velük? És igen. Lehet, hogy tényleg a nő áll a dolgok mögött, hogy a volt férjed végre foglalkozik a gyerekekkel mert a nő is szeretné megismerni őket. Az meg, hogy hívogatja, hogy hozzon almát stb. Mi a vihar közöd van hozzá? Együtt élnek, egy saját háztartásban. Azt is vezetni kell. Az exed életét nem csak a gyerekek töltik ki-te meg még annyira sem. Egyébként könnyen előfordulhat, hogy meggondolták magukat és szeretnének egy saját családot. Egyáltalán nem szervezkedés az, hogy arra buzdítja a párját, hogy foglalkozzon a gyerekével.

Én úgy látom, azt akarod hallani, hogy a csúnya, gonosz nő, el akarja venni a gyerekeidet, megnehezíti a kacsolattartást- ami eddig előtte nem is volt..- és egyébként se telepedjen rá a te VOLT párodra.

Most őszintén, ki vagy te azon kívül, hogy a gyerekek anyja vagy?? Semmi beleszólásod abba, hogy a nő milyen gyakran hívja a párját!!

Ezt mind úgy mondom, hogy a családomban is történt hasonló eset. A nagybátyám otthagyta a volt nőjét-aki félrek*rt- ám a gyerekeket ugyan úgy, viszi-hozza. A gyerekek imádják, az anyjuk folyamatosan az apa és az új nő ellen hergeli a gyerekeket és ők mennek tönkre. Mellesleg, a nagybátyám és az új nő-akit imádnak a gyerekek és már nem egyszer kinyilvánították, hogy "legyen az anyukájuk" a házasságot és a saját gyerkőcöt tervezik..

20N

2012. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Értem. Büdös boszorka vagyok.

Köszi a válaszokat!

Végül is csk 10 év és két gyerek. De igazatok van, ha már nincs tojni a fejére.

Mindenkinek.


A 20/L nagybátyós nőnek üzenem a hangnemen kicsit csiszoljál, mert normálisan is le lehet irni a véleményed.

2012. márc. 25. 12:36
 26/40 A kérdező kommentje:

És attól mert a Te nagybátyád exfelesége egy suttyó nem kell igy mindenkit leoltani.

Egyáltalán NEM folyok bele az életükbe csak kérdeztem valamit. MInt irtam vagy nem irtam én teszek keresztbe, nem hivogatom, hagyom Őket élni, csak feltettem egy kérdést.


De tényleg nem lehet az exfeleség szerepkörből kijönni, az uj barátnő persze mindig az istennő...

AKi mindig pozitív, jóindulatú, messzemenőkig megértő, stb. stb.

2012. márc. 25. 12:39
 27/40 anonim ***** válasza:
32%

Ezek szerint el sem jutott az agyadig a mondanivalóm.

A lényeg: nincs közöd ahhoz, hogy a volt férjed és jelenlegi párja, hogyan kommunikál, hányszor is mit csinál. A lényeg ennyi. Az ő kapcsolatukba neked semmi beleszólásod. Örülnél inkább neki, hogy kijönnek és a gyerekekkel való kapcsolattartásra is ösztönzi az apjukat.

20N

2012. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg ebben a történetben senki sem százas....


Úgy gondolom, ha a volt férjedet nem zavarja ez a telefonálgatós dolog, az ő dolga.

Ha a mostani barátnőjét zavarja hogy ti együtt vagytok és féltékeny, az az ő baja. Az, hogy arra ösztönzi a férjed hogy törődjön többet a gyerekeivel és hogy ő is meg szeretné ismerni őket, az (egy idő után) normális.


Az egyikőtöket sem érdekli, hogy a gyerekek mit éreznek??? Vajon hogy esik nekik, hogy azt látják, hogy bár hivatalosan jóban vagytok, mégis kárörvendesz a volt férjednek esetleg kellemetlen dolgon? Hogy amikor egy kicsit az apjával lehetne, akkor sem lehet vele, mert apuci 10 percenként telefonál? Hogy ha esetleg az apja feleségül veszi a nőt, akkor neki lesz egy "mostohaanyja" akit nem is ismer? Ezen kellene elgondolkoznia a volt férjednek és neked is.

2012. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
20%

Én vagyok a nyers 20 éves. Egy az egyben azt látom a megnyilvánulásaid alapján amit anno láttam. Lehet, hogy nem tetszik de ez van.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy te elengeded-e a gyerekeket az apjukhoz?! (Mert az, hogy szeretné elvinni, korántsem jelenti azt, hogy el is engeded őket..) Egyáltalán találkoztak már az apjuk új párjával? Feltételezem, nem. Akkor azon kattognál, hogy ne szeressék jobban apa új barátnőjét és feltételezem- elkezdenéd telebeszélni a gyerekek fejét.(A leírtak alapján MÉG nem tartasz ott de a leírtak alapján el fogsz erre a szintre jutni. Már most kezded, hogy minek? Mit akar tőlük? A válasz: megismerni őket, hiszen a párja gyermekei és mint már írtam, lehet, hogy családalapításon gondolkoznak. Attól, hogy nem kötik az orrodra, bármi lehet..) Persze ha elengednéd nem kellene hallgatnod és csikorgatnod a fogaidat a kommunikációs szokásaikon.

"Egyébként a férjem ha valamit különösképp utált az az ha ellenőrizgetik, most meg gyakorlatilag levegőt sem vehet." Elég mókás, hogy te röhögsz, nevetsz kínodban, hogy ennyire kontroll alatt tartja a volt férjed. Azt azonban ne feledd el, ez egy másik kapcsolat, nem látsz bele és -minden gonoszkodás nélkül- közöd nincsen hozzá. Lehet, hogy a volt férjed megváltozott a másik nő hatására. Hiába bírálod, ezek szerint a volt férjednek ez kell- hiszen elváltatok,nem?!

"Engem eléggé bánt tulajdonképpen hogyha itt a férejm akkor nincs nyugta tőle de inkább csak mulatok rajta."

1: Nem a férjed.

2: Bánt? Miért bánt? A gyerekekkel tud játszani és el is lehetne vinni őket mondjuk hozzájuk.

3: Az bánt, hogy nem VELED foglalkozik? Törődj bele!

20N

2012. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Igen nem csak el szeretné vinni el is viszi és náluk is van a gyerek képzeld el.


Dehogy érdekel hogy Velem nem foglalkozik. Isten őrizz. Volt rá 10 éve:-)


Na egybéként köszönöm a felméréshez a válaszokat:-)

Jó volt látni a reakciókat.

2012. márc. 25. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!