Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem az exfeles...

Mi van akkor ha nem az exfeleség tesz keresztbe hanem az exférj új párja túl tudatos?

Figyelt kérdés

Értsd: mikor az pasi megy a gyerekekhez állandóan telefonálgat, többször is pl. ilyen dolgokért: most épp mit csináltok a gyerekkel, hozzál almát hazafelé, mit csinálunk este, ha öt percnél tovább marad már jön a telefon hol van miért nem indul, stb.

Hihetetlen tudatos nő!


Engem eléggé bánt tulajdonképpen hogyha itt a férejm akkor nincs nyugta tőle de inkább csak mulatok rajta.

Nem tudom ezt mire vélni, én nem zakaltom a férjemet, nem hivogatom, tulajdonképp jóban vagyunk annak ellenére hogy emiatt a nő miatt hagyott el.


Létezhet hogy a nő féltékeny vagy csak ilyen rámenős?

Ő 10 évvel fiatalabb a férjemnél, még nincs gyereke (30 éves) elmondása szerint nem is akar, viszont ugy intézi a gyerekeket hogy öröm nézni...

Eddig az istennek sem akarta a férjem elvinni a kicsit (1 éves) mert Ő nem tud vele mit kezdeni, pedig csak az apjához kellett volna autóval felvinni, most gyanitom a nő "sugallatára" egy hónap elteltével már szeretné elvinni magukhoz. Érdeksnek találom. Főleg ugy hogy a másik hölgy elmondta esze ágában sincs gyereket szülni. Akkor meg minek szervezkedik.

Mielőtt bárki félreértené nem különösebben izgat csak érdekel más hogyan látja.


Egyébként a férjem ha valamit különösképp utált az az ha ellenőrizgetik, most meg gyakorlatilag levegőt sem vehet.



2012. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

elég friss igen(kevés hónapja történt)

Még csak most fogjuk eldönteni mi legyen a közös megegyezésben.

2012. márc. 24. 20:59
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem kötekedés... Pont ez a lényeg, hogy még nem váltatok el, nyilván Neked sem mindegy, nem közömbös a dolog. Ennek a férfinak szülted a gyerekeket. A másik oldalról: a gyerekek kapocs Veled, az is marad mindig... és még nem váltatok el, félti a pozíciót.
2012. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Ha teged az zavar, hogy a masik nö homlokegyenest az ellentetet teszi annak, amit - ugy gondolod, - az ex ferjed elvar, akkor nem erdemes ezen agyalnod, mert mivel mindketten masmilyenek vagytok, a ferjed tuti mas dolgokert szeretett bele ebbe a nöbe. Mas dolgokat toleral neki. Nem erdemes ilyen szinten összehasonlitani magad vele. Erösitsd inkabb az önbizalmad, nem szorulsz ra, hogy a volt ferjed nöjevel rendezz hazibajnoksagot...
2012. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nem várom vissza már, túltettem magam rajta.

Kedvelem de az a helyzet hogy azt amit én meg szeretnék élni mint "család" címszó alatt azt Ővele nem lehet együtt megtenni.

Nem neki valók a gyerekek ezt Ő is beismerte, idegesítik, meg nem tud vele mit kezdeni amig kicsi.

Magam mondta és igy is van.

Én olyan párt szeretnék akinek van igénye elmenni a saját családjával akár a Városligetbe és nem környörgni térdenállva hogy legyen velünk.

2012. márc. 24. 21:03
 15/40 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám hogy versenyeznék vele, én tényleg kivánom hogy találja meg a volt férjem a boldogságot, ha neki ezzel a csajjal akkor vele vagy mással. Őszintén nem zavar, csak azért valljuk be nem ez a szokványos na.


Szöget ütött a fejembe mert itt mindenki szidja az exfeleségeket.

2012. márc. 24. 21:05
 16/40 anonim ***** válasza:
Akkor inkabb örülj neki, hogy latogatja a gyerekeket, erösitsd a kapcsolattartast a volt ferjeddel, a ferjed pedig - ha szereti a parjat- ugyis megtalalja a megoldast, hogy megnyugtassa. Tenyleg csak feltekenyseg vagy nem is feltekenyseg, hanem inkabb bizonytalansag lehet emögött, semmi mas, mivel meg mindig te vagy xy-ne. Jogilag es erkölcsileg is te vagy a felesege meg.
2012. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
31%

Te egy normalis exfeleseg vagy, ugy tünik. :)

Amugy meg, ha majd nem fog zavarni, akkor akar meg is ismerkedhetnel a növel. Valszeg emberböl van ö is.

2012. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy szeretném megismerni.

Legyen boldog, stb. Én kivanom a legjobbakat, de az én értékrendembe egy sziánál több nem fér bele.

Sem most sem később. Ismerem magam ugyhogy tudom milyen vagyok. Ha nem lennének a gyerekek a volt férjemmel sem tartanám a kapcsolatot. Tudom van akinek a volt párja a legjobb barát stb. De az nem én vagyok.

Keresztbe nem teszek de nem fogok eljárogatni velük sehová. A legfontosabb a gyerekek, utána mindenki intézze a maga kis szerelemi életét.

2012. márc. 24. 21:16
 19/40 anonim ***** válasza:
60%
Olvasom az írásod újra és újra. De valahogy az a véleményem, hogy ez a szituáció jobban zavar a közös férfi miatt, mint a gyerekeid miatt. Édesanyaként nem az lenne a kérdés inkább, hogy mi az új nő helye, szerepe a gyerekeitek életében?
2012. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Az uj nő szerepe: apa párja.


De akkor megfordítom a kérdést: ha én mint exfeleség telefonálgatnék a VOLT férjemre kb. óránként mikor elviszi a gyereket, mindenféle csip csup sz@rral akkor tuti egy hárpia lennék mi? HOgy hozzon almát, és hogy akkor mikor jön, meg hova megy és hogy érzi magát a gyerek.

Ez csak erről az oldalról ilyen mi? Mert akkor tuti én lennék a féltékeny.


Szóval igen ugy látom itt a gyk-n az exfeleség akármit csinál akkor Ő az ilyenolyan.

Erre a kérdésre meg tuti azért mert futok a volt férjem utám, meg engem zavar mert biztos érzek iránta még valamit, stb.


Látom az exfeleség szerepéből nem lehet kikecmeregni, akármilyen jót akar az ember az exének még igy is hogy kirobbantották a családjából.


Persze igen és le se kell irni az is az én hibám mert ez és az.

2012. márc. 24. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!