Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő szomszéddal mit...

Idegesítő szomszéddal mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Motoros vagyok és szoktak jönni hozzám a haverjaim, néha motort szerelünk, próbálgatjuk egymásét meg ilyenek szóval nem mindig vagyunk csendbe ráadásul nem valami halk motorokról van szó. A szomszéd meg cseszeget minket hogy tegyük már le azt a kibszott motort mert már elege van belőlünk. Így még megis érteném egy kicsit de ő meg sokszor éjszaka kezd el fúrni, bulizni meg egy csomó hangos dolgot. Mi legalább nappal csináljuk és nem egész nap. Most akkor hol szereljek ha nem itthon? Mit csináljak?
2012. márc. 25. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanilyen az én szomszédom is. Szokása volt régen este 11-kor is nekiállni bőgetni a motorját. Aztán valaki belepréselte az orrát az arcába (szó szerint), azóta csendesebb lett. Értsétek meg, ezzel a motorosok presztízsét is romboljátok. Sok embernek kifejezetten idegesítő, hogy a motor bőgetését, állítgatását kell hallgatnia. Én emiatt gyűlöltem meg a motorosokat. Menjetek el egy gyártelepre, vagy béreljetek garázst egy kieső helyen, és ott csináljátok.
2012. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%

Ez még a jobbik eset!Nekünk azért szolnak mindig a fenti szomszédok h hangosak a gyerekek!Lesz@rom őket nem érdekel!

De ha ök hangoskodnak az nem baj?Mondd meg h este 10 után kell csenbe halkabban lenni!

2012. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Én éjszaka dolgozom, ráadásul óvoda mellett lakom.

A gyerekzsivaj és a motorzúgás közt ég és föld a különbség. Gyerekzsivajban lehet aludni, motorzúgástól pisztolyt ragadnék, és főbe lőném azt a fa$zt, aki menőzésből járatja azt a sz@rt.

2012. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem szar! Amúgy meg nem is dolgozik, egész nap otthon van.
2012. márc. 25. 22:06
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Az még, hogy otthon van, nem jogosít fel arra, hogy egész nap bőgessétek a motort.
2012. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Tehát azokon a napokon, amikor te nem dolgozol, odamehetek két nagy hangfallal meg valami őrjítő, zenének csúfolt vijjogással?
2012. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
én a kérdésen azért jót mosolyogtam,szerintem ebben a szituációban inkább te vagy "az idegesitő szomszéd" nem gondolod?:DD
2012. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyezzetek meg egymással!

Megbeszéltek egy időpontot, hogy Te pl. csak vasárnap 10 és 12 óra között szerelsz és csak ekkor bőgeted a motort, ő pedig este 11 óra után nem fúr, és nem bömbölteti a zenét akkor sem, ha vannak nála.

2012. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Szerelésnél úgy szokott lenni hogy jön 1-2 gyerek (általában motorral) szétszedjük, javítunk, összerakjuk és kipróbáljuk. Megyünk vagy 2 kört. Jó? Nem jó. Vissza szétszedjük, állítunk rajta, megint kipróbáljuk. Lehetne jobb is. Vissza az egész, mégegy kör, mostmár jó. Megyünk vele egy kicsit hogy biztos jó legyen de ő azt csak addig hallja ameddig itt vagyunk. Ez kb egy délután alatt megvan.


Amikor csak úgy vagyunk akkor meg annyi hogy lerakják a motort, bejönnek és megyünk vissza ki. Többet nem igazán hall belőle.

Ha tudnátok hogy hányszor nem hagyott aludni.. :)

2012. márc. 26. 07:15
 20/23 anonim ***** válasza:
83%
Mivel te nem követsz el csendháborítást,a szomszédod viszont igen én simán ráhívnám a rendőrséget. Nehogy már garázst bérelj meg egyebek saját költségeden mert délután motort akarsz szerelni.
2012. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!