Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék, hogy a...

Mit csinálhatnék, hogy a blokkon más pénzösszeg legyen?

Figyelt kérdés

Tartoztam valakinek 2000 ft-tal. Apa adott pénzt hogy csizmát vegyek, mert a régi tönkrement. Vettem is de 2000 ftal többet mondtam hogy többe került.


Szeretné látni a blokkot holnap :S mit csináljak hogy 2-essel több szerepeljen a blokkon? nem lehetne valahogy átfesteni, átírni? Nem tudnék valahonnan blokkot szerezni, boltból vagy nem tudom honnan:S


Apa nagyon kiakadna, mostanság munkahelye miatt is elég stresszes és utálja, ha valakinek tartozom. Szobafogságot kaptam mert anno tartoztam valakinek egyszer, és most még idegesebb a munkája miatt, nagyon kiakadna! Tudom nem szép dolog füllenteni, de táncot kell próbálnunk műsorra, és sok helyre kell mennem... ide-oda futkozom:S mit tegyek? hogyan csinálhatnám meg a blokkot hogy 2000-vel több legyen rajt?


2012. jan. 22. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Jegyezd meg:

csak a politikusok hazudhatnak következmények nélkül!

2012. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az oké, de segíts mit csináljak! Ha megkérnék egy eladót hogy nyomjon nekem egy "hamis" blokkot, amin a 2-vel több összeg van, furin néznének rám?
2012. jan. 22. 21:19
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Hát szerintem ne írd át, az nagyon látszik.

Inkább mond azt hogy elhagytad-túrd át feltűnően a táskád, kabátzsebed,hogy hihető legyen és nagyon vigyázz a csizmára,nehogy vissza kelljen vinni,mert ahhoz ugye blokk kell.

Vagy szánva-bánva bevallod az igazat!

2012. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

mondd azt, hogy nincs meg a blokk, de a csizma dobozára írd rá tollal a 2000 ft-al magasabb árat. mutasd meg azt.

jobb ötletem nincs:S

2012. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog neked a boltos hamis blokkot ütni,mert amit beüt a gépbe összeget,azzal neki el kell számolni,és az neki hiányozni fog. Tehát ma beütött mondjuk 1000ft-este elszámolt vele-ok.Visszamész beüt 3000ft-ez neki hiányozni fog, hacsak nem adsz neki ennyit!
2012. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen mivel több lenne a gépben és megbas.zák őket. a blokk ami meg van kicsit gyürmölészd és dörzsöld le az egyik számot majd cerkával írd át. Amúgy ha már most tartozol valakinek akkor képzelem milyen jövőd lesz...
2012. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
A boltos nem fog neked nyomni egy blokkot magasabb összeggel, mert neki minden bevitt összeggel el kell számolnia. A dobozraírás jó ötlet, esetleg "helyezz" kis kávét, teát a blokkra, illetve az összegre úgy, hogy a vége még kiolvasható legyen, csak az nem, hogy 2000-el több vagy kevesebb, hogy "ú, reggel annyira siettem, kikészítettem a blokkot, nehogy itt hagyjam, és a kapkodásban kiborult az asztalra az ital". Ez bárkivel előfordulhat és látja, hogy van blokk a csizmáról is, csak elmaszatolódott.
2012. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak a kasszahiány miatt nem fogja beütni, hanem azért sem, mert akkor az papíron neki bevétel, ami után adózni kell.

Már egyszer kaptál szobafogságot kölcsön miatt, és most megint kölcsönkértél. Megkérdezhetem mi az, amire apudtól nem mersz kérni?

És mikor kölcsönkértél, akkor mire gondoltál, hogy miből adod vissza.


Az a helyzet, hogy közvetve meglopod faterodat, és arra kérsz tippet, hogyan ne bukj le.

2012. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Állj a bolt elé, és figyeld, hogy ki vesz drágább cipőt, aztán kérd el a blokkot. :D Vagy kukázz a bolt mellett, hátha ott dobott ki valaki blokkot. Vagy ha nem nagyon van otthon a márkák világában, tényleg írd rá a dobozra tollal, és mondd, hogy a kínaiban vetted és nem adtak blokkot.
2012. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

bemész a boltba,és keresel egy olyan blokkot amin 2ezerrel több van

ugyis sokan kosárban hagyják a blokkot

2012. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!