Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltitkolta a férjem, hogy 1...

Eltitkolta a férjem, hogy 1 hete kirúgták a munkahelyéről. Állítólag anyóséknál volt ez idő alatt. Te elhinnéd?

Figyelt kérdés

Nem értem el a páromat a mobilján, ezért a munkahelyén hívtam. Ott közölté velem, hogy múlthét kedd óta nem dolgozik ott, mert kirúgták.

Azonnal hívtam anyósékat, hogy ők tudtak-e erről, valamint hogy hol lehet a párom. Anyós azt mondta, hogy egész múlthéten náluk volt a párom, munkaidő helyett, ma meg állás interjúra ment.

Ekkora hazugság után már nem tudok hinni neki/nekik.


2012. márc. 26. 10:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
70%

Sok hülye p.csa a válaszolók között... hihetetlen rosszindulatúak vagytok.


Lehet, hogy szégyelli, lehet, hogy az önérzetét sérti, lehet, hogy a párját kímélte volna azzal, hogy nem riogatja azzal, hogy veszélyben az egzisztenciájuk...


Ti pedig rögtön: megcsal, beszéljétek meg, ekkora hazugságot...


Örülök, hogy nem ismerlek benneteket.

2012. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Hétfőn rúgták ki, mikor rákérdeztem TAGADTA. Azóta folyamatosan azt hazudta, hogy reggel elment dolgozni, sz.r napja volt, fáradt stb. ez a hazugság!!!


Attól,hogy a volt munkahelyén közlik, hogy már nem dolgozik ott, még nem lehetek biztos benne, hogy az anyóséknál volt. Azt tudom csak, hogy hol nem volt.

2012. márc. 26. 11:10
 13/37 anonim ***** válasza:
94%

Én elhinném. Mondjuk nekem anyósomat fűvel-fával csalta apósom, szóval sosem falazna a fiainak; sőt...


Egy hete rúgták ki, nem hónapokkal ezelőtt. Ha most még te is neki esel, csak rosszabb lesz.

Amúgy akit egy hete rúgtak ki, nem hiszem, hogy úgy gondolkodik, hogy "hú de jó, végre van egy kis szabad időm, becsajozok az asszony háta mögött"

2012. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%

Hát biztos igaz, ha még a munkahelyén is azt mondták, hogy kirúgták.


Valami gebasz biztos van, ha nem merte elmondani neked.


Nem megcsalásra gondolok, mert az az állástalansággal nem függ össze, ilyen esetben az ember kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy nőzzön. De ő sem bízhat benned nagyon, ha nem osztja meg veled az ilyen súlyos, téged is érintő problémát.


Nem tudom előtte mennyit beszélgettetek, de most nem ártana.

2012. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon nehéz valakit úgy megcsalni, hogy egy-két héten keresztül minden nap, munkaidőben pl. reggel 8 - 16 között csalom a feleségem, utána pedig hazamegyek, mintha minden rendben lenne. Szerintem ez kizárt.

Inkább arról lehet szó (szerintem), hogy az ő neveltetése szerint a férfi a család-fenntartó, és az önbizalmuk, önbecsülésük csökken, ha esetleg valami miatt ezt nem tudják a család részére biztosítani.


A helyedben elmondanám neki este a vacsi után, hogy hívtad a munkahelyén, és ott mondták, hogy mi a helyzet. Biztosítanád arról, hogy ez a mai világban sajnos szinte bárkivel megtörténhet, de azért szólhatott volna, mert ha ez van, arról neked is tudnod kell. Ha másért nem, hát azért, hogy a családi kasszából egyelőre ne költs többet, mint amennyit feltétlenül muszáj.

Esetleg említsd meg neki, hogy volt egy eskütök: jóban-rosszban, és ha most ez utóbbi van, attól ő a te szembedben nem lesz kevesebb, ugyanúgy szereted és mellette állsz, mint a jóban.

2012. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%
TE ismered a ferjedet, nem tudod elkepzelni azt, hogy megviselte ez lelkileg, megalazva erzi magat, hogy kirugtak? Ezert szinte szegyenli azt, hogy vele ez megtortent, es inkabb a szuleit avatta be a titkaba, hiszen elotted ezt nem tudta felvallalni. En nem lerohannam, inkabb egyuttereznek vele, hiszen a szuleinel volt, nem a kocsmakba, es munkat keress, hiszen mindennap ugy ment el, mintha dolgozna, tehat szegyenli elotted a tortenteket! Inkabb tamogasd, segisd, de ne viselkedj ugy, hogy szinten a lelkebe marsz, talan most eleg serelme van.
2012. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
44%
Nekem eszembe nem jutna eltitkolni egy ilyen változást a barátnőm (esetedben feleség) elől. Komoly gondok lehetnek. Azon se lepődnék meg, hogy az ilyen szintű bizalmatlanság a kapcsolat végét jelentené hamarosan.
2012. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én elbeszélgetnék vele komolyan, higgadtan, nem kztyafuttában arról, hogy mennyire megbántott azzal, hogy nem volt őszinte (még akkor is, ha esetleg jót akart, hogy ne idegeld halálra magad), és kezd eltűnni a bizalmad felé. A reakcióiból nagyjából ki lehet találni, hogy tényleg egy rosszul sikerült védelem volt ez feléd, hogy ne aggódj, vagy valami mást is titkol, szerintem.
2012. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez nem fer belé a parkapcsolatba. Pedig megértem a férjedet is. Lehet, hogy csak ki akart kimelni. De ez azt jelentene Nekem, hogy nem bizik bennem.
2012. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
81%

Valahol én is megértem a férjedet. Nem volt korrekt, hogy hazudott.

Szerintem piszkosul szégyelte magát, nem akart lebőgni előtted, vagy csak nem akarta, hogy aggódj. De mindez nem mentség arra amit tett.

Ezt mindenképpen közöld vele. Mond el neki: jóban-rosszban. Te is ő is megígérte.

Most tepernie kell a bizalmadért, az is biztos!

2012. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!