Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltitkolta a férjem, hogy 1...

Eltitkolta a férjem, hogy 1 hete kirúgták a munkahelyéről. Állítólag anyóséknál volt ez idő alatt. Te elhinnéd?

Figyelt kérdés

Nem értem el a páromat a mobilján, ezért a munkahelyén hívtam. Ott közölté velem, hogy múlthét kedd óta nem dolgozik ott, mert kirúgták.

Azonnal hívtam anyósékat, hogy ők tudtak-e erről, valamint hogy hol lehet a párom. Anyós azt mondta, hogy egész múlthéten náluk volt a párom, munkaidő helyett, ma meg állás interjúra ment.

Ekkora hazugság után már nem tudok hinni neki/nekik.


2012. márc. 26. 10:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
hazaért már?
2012. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
mi a helyzet? :)
2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Este 6 körül hazaért. Ki volt kapcsolva a mobilja, mret "lemerült". Anyósék sem tudtak vele beszélni, mert nem sejtette,hogy lebukott.


Mire hazaért, sikerült lenyugodnom. Megkérdeztem milyen napja volt, stb. 10-12 percig csak mesélt, hogy mi történt a munkahelyén, X felidegesítette, Y kolleganője szülési szabadságra ment, Z pedig meghívta ebédelni stb.

Mikor mindent elmesélt, magabiztosan mondta, hogy szeret ott dolgozni, mert jól keres jó a légkör.


Utána elmeséltem neki, hogy a munkahelyén W mit mondott. Meg sem tudott szólalni. Aztán megemlítettem, hogy az anyjával is beszéltem. Meg sem bírt szólalni, csak annyit mondott, hogy egy féltékeny hárpia vagyok mert nyomozok utána.

Mondtam neki, hogy akkor pár napot aludjon az anyjáéknál. És ha bocsánatot akar kérni, szeretettel várom haza.

2012. márc. 28. 08:54
 34/37 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csináltad!


Ez volt tegnapelőtt este. És azóta mi a helyzet, megosztod velünk?

2012. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Á most meg te leszel a hibás, mert ő hazudott. Eddig védtem a férjedet, de ez, hogy még neki áll feljebb már sok.
2012. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. eddig én is védtem, de hogy még neki áll feljebb..
2012. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Igen eddig én is védtem, aztán most hogyan tovább???érdekes és elment?
2012. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!