Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy a párom soha...

Kis Zsuzsi kérdése:

Normális az hogy a párom soha sincs otthon? Azt mondja ez természetes mert régóta vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, ő az utóbbi fél évben heti 7 napból 5-öt biztos hogy a haverjaival tölt és este 22:00, 24:00 -nél előbb sose jön haza (délután 4-ig dolgozik) de olyan is gyakran van hogy hajnali 2-3 körül ér haza...szerepjátékoznak, ...én elhanyagoltnak érzem magam, főleg most hogy bejelentette hogy szombatonként is sokszor elmennek mostantól játszani ...ő 32 éves..csak szerintem furcsa ez ? olyan jó lenne valami közös programot is csinálni hétköznap de ő csak akkor ér rá ha a haverjai lemondják (nem megcsalás issue, ha felhívom tényleg hallom a háttérben hogy zsibognak a haverok....)
2012. márc. 27. 13:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

valaki azt írta menjek én is szerepjátékozni hátőőőő engem nem igazán érdekel a szerepjáték 29 évesen :D

nem zavarna alapból ha nem egész héten ez menne..meg ha nem csak ez lenne a téma mikor hazajön akkor is

2012. márc. 27. 14:09
 12/38 A kérdező kommentje:

Akkor otthon nem is segít be semmibe? kérdezte egyikőtök


hát mivel szinte soha nincs otthon nem sok mindenben segít úgy kell könyörögni neki

2012. márc. 27. 14:13
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit nem értek. Azt, hogy az ő életében hol jössz te a képbe. Mert azt írod, hogy otthon is csak a szerepjátékról tud beszélni. Nem értem egyáltalán minek keresett párkapcsolatot, tökéletesen jól elvan a haverokkal meg a szerepekkel. Tudom a szex, de hát szerintem abban sem valami nagymenő, ha abból indulok ki, hogy otthon sincs. Veled nincs baj, de az ő gondolkodásmódja nem tükrözi azt, hogy elmúlt harminc, ő még olyan 16 körül jár. Szerintem nem vagytok egymáshoz illők. Én is ilyen voltam 29 évesen, engem már nem tudtak lekötni az ilyen szerepjátékok. De lehet, hogy ő sosem fog felnőni.
2012. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az indiszkrét kérdésért, de "úgy" mikor vagytok együtt? Mert ha sosincs otthon, akkor erre sem ér rá gondolom, mert nyilván amíg otthon tölt egy kis időt, addig eszik, fürdik, öltözik, na de veled foglalkozik? Már nem tudom hanyadik, de valahanyadik voltam :-)
2012. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

hát nem sokszor vagyunk együtt én meg romantikára vágyom..

:( nem vagyok még olyan öreg hogy vágyakozva üljek itthon!

2012. márc. 27. 14:27
 16/38 A kérdező kommentje:

ma 14:13


Igen én is ugy gondolom hogy ez így van, az ilyesmit tinikorban kéne kiélni...ennyi idősen már házasságon meg babán kéne ( legalábbis hosszú távon) gondolkodni...ha én elhagyom nem hiszem hogy egykönnyen talál egy lányt aki ezt elviseli neki...32 évesen meg nem fognak utána kapkodni a 18 évesek akiknek ez az életforma még bejön esetleg...

2012. márc. 27. 15:01
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális!

Mi az, hogy természetes, hogy több időt tölt a haverjaival, mint azzal a nővel akit elvileg szeret?!

Ha továbbra is így megy az mindenképp a kapcsolat rovására fog menni, egy kapcsolatnak kellenek a közös programok, legyen ez akár egy mozi.

Ha az én párom is ezt csinálná akkor tuti utilapot kapna, és ez tök mindegy, hogy 2-4-10 vagytok együtt. Nálam egy pasi ne a haverjaival töltse a hétből 6 napot, hanem velem.

2012. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
hát ettől féltem hogy mindenki ezt fogja mondani....ő megpróbálja bemagyarázni nekem hogy csak én vagyok ilyen hisztis hogy meg akarom őt fojtani és más pároknál ez nem így van...
2012. márc. 27. 15:18
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Minél régebb óta van együtt a pár, annál természetesebb, hogy az összes szabadidejüket együtt töltik.

Ez a kapcsolat nem normális, lépj ki belőle.

2012. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális.


Van egy ilyen kollégám,meló után rögtön haverok,heti 6 nap minimum,hétvégén egész nap.

A feleségével 4-5 éve vannak együtt,szegény már nem tud mit kitalálni,csak legyen otthon kicsit a pasi.Pedig nagyon aranyos nő,jól néz ki,értelmes,össze tehetné a pasi érte a két kezét,és mégis.

Nem tudom meddig birja.


Párom is ismeri őket,és csak rosszallóan néz,ő ezt nem tenné velem,megy ő is haverokkal ide-oda,ha akarnám mehetnék mindig,mert tewsz arról hogy jól is érezzem magam,csak nekem nincs mindig időm.De max havi 2-3 alkalom amikor nélkülem megy.És ez nekem igy normális.6 év után is.


Sajnállak,ez nem fog működni,főleg ha gyereket akartok.

2012. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!