Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, hogy a párotok...

Zavar titeket, hogy a párotok el van hízva? Hogyan közöltétek vele, hogy túl duci és jó lenne ha lefogyna egy picit? Mit mondtatok neki?

Figyelt kérdés
Nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akiknek elhízott a párjuk. (sajnálatos, hogy ezt ide kell írnom magyarázatképp, dehát mindig akad 1-2 olyan egyed, aki nem érti)
2012. márc. 27. 14:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ő a férfi. akkor még nem volt ennyire, bár alapból nem kis darab. de most a felsőteste is nagyon hurkás, tokája is van, kerekedik a feje :P


pedig amúgy annyira helyes arca van, nézegettem régebbi képeket róla, mikor még nem ismertem, és szuperül nézett ki. persze nekem most is nagyon tetszik, de azért már zavar...

és valóban egészségtelen is.

2012. márc. 27. 14:59
 12/21 anonim ***** válasza:

Rajtam is van 15 kilo plusz, igaz a páromat így ismertem már meg, de a régi képeket nézegetve és a szekrénybe a sok m-l ruha pakolgatása amik már nem jönnek rám, nagyon zavar


Ha a baba már nem fog szopni akkor megpróbálom visszanyerni a régi alakomat.

2012. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Túl jókat főzől? :-) Próbálj meg átállni diétás kajákra.
2012. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

Te vagy a nő, te döntöd el, hogy mit eszik. Főzz egészségesebb ételeket. És járjatok el együtt mozogni. Mondd azt, hogy mivel ülő munkát végez (gondolom én, ha el van hízva) aggódsz az egészsége miatt, ezért kéne változtatni. A másik ember külsejét kritizálni nem jó dolog, mert mindannyian öregszünk. Én nagyon megsértődnék rajta. Szóval csak óvatosan.

És ha elvárod tőle, hogy sportoljon, akkor járj te is élő példával.

2012. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nálunk nincsenek tabutémák. Megmondtam neki, hogy pocakot eresztett, a nadrágjaira nem vagyok hajlandó többször visszavarrni a gombot.

Folyton bohóckodott a hasával, most, hogy a kedvenc nadrágja nem jó rá és az atléta se úgy áll elkezdett odafigyelni arra mit eszik és ledobott 2 kilót.


Én odafigyelek magamra, de ő nem mondta meg, hogy híztam amikor majdnem 8 kiló felszaladt rám a nemtörődömségem miatt. Pedig tudtam és kérdezgettem.De leadtam 2 hónap alatt.

2012. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sovány voltam amikor megismerkedtünk,már-már orvosi eset,de stresszes életmód,nem hiztam hiába ettem sokat.

Megismerkedésünkkel egy nyugodt korszak érkezett el,boldogság,rengeteg nasival,és párom az aktiv sportolásról is le lett tiltva nemsokára egy időre.

hiztunk is szépen mindketten.Most már lehet neki is mozognia,igaz csak fokozatosan terhelve,igy miutén beláttuk,hogy sportolni kell,pocakból fogyni,mozgunk,kevesebb nasi.

Nyárra kell a jó alak :)


Zavarni csak azért zavar,mert hiú a drága,és nem szeretem hallgatni a "ugye dagi vagyok?" kérdést.Ő meg nem szereti hallgatni hogy "igen drágám,meghiztál ahogy én is"

2012. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:) én is mindig ezt hallgatom, hogy "ugye hogy kövér vagyok", "undorító vagyok", "egy disznó vagyok"
2012. márc. 27. 15:24
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálunk, amikor ő (pasi) ducul, leültetem magam mellé, és együtt keresün valami olyan diétát, amit ő is be tud tartani. Rengeteg féle fajta van, kiválasztunk egyet, aztán következő hét elején elkezdjük. Bár nekem nincs feleslegem általában (jó, télen 3-4 kiló felszalad), 36-os a mértem, de szolidarításból én is diétázom vele együtt. Baromi jópofa élmény az utolsó tartalék narancsgerezdekkel büszkélkedni, közösen éhezni, szidni a kajareklámokat, lázadni, aztán belenyugodni.:) Tényleg, nekünk ez mindig csapatépítő.:)
2012. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
velem leült a párom,és őszintén elmondta. nem haragudtam rá, én is tudtam magamban,szégyelltem is magam már előtte. segített nekem mindenben, főzött is rám (ő szakács), tudta milyen ételek előnyösebbek,ill elmentünk együtt edzeni néha,vagy bicikliztünk esténként. nem volt könnyű,de sokat segített nekem :) most már 50 kg vagyok :)
2012. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én megmondanám kerek perec, nem azért mert nem tetszik az alakja, hanem azért mert egészségtelen. Mi nem szoktunk célozgatni, direktben megmondjuk s kész
2012. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!