Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, hogy a párotok...

Zavar titeket, hogy a párotok el van hízva? Hogyan közöltétek vele, hogy túl duci és jó lenne ha lefogyna egy picit? Mit mondtatok neki?

Figyelt kérdés
Nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akiknek elhízott a párjuk. (sajnálatos, hogy ezt ide kell írnom magyarázatképp, dehát mindig akad 1-2 olyan egyed, aki nem érti)
2012. márc. 27. 14:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nálam az vált be, hogy a párom egy szusszal bírta a hegyi terepet (imádunk aktívan pihenni), nekem pedig még úgy is kérnem kellett egy pihenőt, hogy büszkeségből el akartam titkolni, nekem milyen pokolian megerőltető, és úgy érzem, a szívroham közeleg vagy egyszerűen összeomlik a tüdőm.

Azóta edzek. Nincs nagyobb motiváció, minthogy életünk élménybeli alappilléreit ne tudjuk együtt teljesíteni a saját pluszkilóim miatt... Mondani sem kellett.

2012. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!