Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha saját magunk szervezzük és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha saját magunk szervezzük és fizetjük az esküvőnket, beleszólhatnak a szülők, hogy kit hívjunk meg?

Figyelt kérdés
Szűk családi körben szeretnénk, de ebben a szűk családi körben is vannak olyanok, akikkel mi személyesen évek óta szinte alig tartjuk a kapcsolatot. Pl. a nagynéni, akivel nem haragból, de ki tudja mért, a saját anyjára sem kíváncsi. Illik-e kihagyni a sorból? És nem beszélve az unokatestvérekről, akikkel valóban kisgyerek korunk óta nem találkoztunk?
2008. febr. 29. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

persze, hogy beleszólhatnak. Bele is fognak.

Viszont a ti töntésetek.

2008. febr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
szerintem ne hadjátok hogy bele szoljanak, azt hivjatok meg akivel megakarjátok ezt az élmény osztani, végülis ez a ti napotok, nekem most volt az esküvőm és én apámat sem hívtam meg mivel 5 éve nem tartom vele a kapcsolatot!
2008. febr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogják megkérdezni, hogy "beleszólhatnak-e", hanem valószínű, hogy a véleményüket megosztják veletek. Az nem azt jelenti, hogy kötelező megfogadni és megtartani, hanem ha gondoljátok, hallgattok rá, ha nem, nem.


Viszont talán érdemes átgondolni azt a lehetőséget is, hogy amennyiben pl. az a nagynéni nem harag miatt nem tartja a kapcsolatot vetelek, édesanyjával, stb. akkor lehet, hogy pont a ti esküvőtök lesz az - ha meghívjátok a nagynénit is - ami újra összehozza őket, le tudnak ülni beszélgetni, stb. Ez is egy lehetőség.


Az emberi kapcsolatok kiszámíthatatlanok. A haragot soha nem haraggal és dühvel kell megoldani, hanem mindig lehetőséget adni arra, hogy újra kapcsolatot építsenek az emberek.

2008. febr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy egy kicsit hülye dolog ezzel jönni, de a meghívottak általában hoznak is valamit. (Jó esetben többet, mint a rájuk jutó plusz étel, stb.) Tehát, ha nem kellemetlen találkozni azokkal, akiket a szüleid szívesen meghívnának, miközben neked eszedbe sem jutna, akkor talán mégis gondold végig ebből a szempontból is.
2008. febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max. elmondják a véleményüket, de ezt nem kell kötelezőnek venni! Én is felesleges dolognak tartom, hogy olyanokat meghívjak, akikkel évek óta nem tartom a kapcsolatot!
2008. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen,sztem se csak ilyenkor kéne,h kiváncsiak legyenek rátok.mi is gondolkoztunk már ezen,nem könnyü dolog.sztem mindig van sértődés.
2008. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!