Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők tényleg a saját...

A szülők tényleg a saját gyereküket látják a legszebbnek?

Figyelt kérdés

Én ezt nem tudom elhinni. Oké, hogy a sajátjukat szeretik a legjobban, de nem hiszem el, hogy a csúnyább gyerekek(rothadó fogak, szemüveges, kövér, kancsi, stb) szülei nem látják, hogy mennyivel szebb más gyereke. Egyszerűen nem hiszem el.

23/N


2012. márc. 29. 07:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
77%
sőt, a külsőség leginkább egy állapot, állandó változásban van. A kisugárzás és annak alkotóelemei azok, amik felérnek bármilyen plasztikai műtéttel.:)
2012. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed. Ezt én sem nagyon értem, hogy valaki ennyire nem látja a fától az erdőt, s elvakítja ez a naívság, és talán nagyképűség. Igen is vannak csúnya gyerekek, akik azok is maradnak. Bár lehet ezt csak az vallja be magának, aki saját magával is reálisan gondolkodik, és őszinte magához. Szóval biztos hogy nem a legszebb gyerekem lesz, (ha netán lesz), de remélem a hogy legokosabb, és legkedvesebb :) :) :D (s épp ezért nem a szépségéért fogják szeretni :)
2012. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azt olvasom itt leggyakrabban:


"én átlagosnak tartom a gyerekeimet de mindenki azt mondja hogy szépek"


:) Nekem ez a dicsekvés kategória. EGyébként meg relatív. ELárulok egy haaaatalmas titkot: MINDEN EMBER MÁS.


Sok anya a legszebbnek látja a gyerekét.

Sok anya csúnyácskának.

Sok anya nem nézi, milyen a gyereke külseje, szereti és kész.

Sok anya szépnek látja a ronda gyerekét (mert ízlések és pofonok)

Sok anya rondának látja a szép gyerekét. (mert ízlések és pofonok)

Stb.

Stb.

2012. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
29. vagyok. A külsőségek fertője (szerintem kimondottan költőien hangzik...) alatt kicsit elvontan azt értettem, hogy a külső alapján való ítélkezést szorítja ki a szülőség. Vagy valami ilyesmi. :)
2012. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Pont a minap gondolkodtam el a játszótéren ezen. Odajött hozzánk egy kisfiú akinek hatalmas fejecskéje volt. Amúgy helyes volt nagyon, az arca is csak szinte ijesztően nagy volt a feje. Arra gondoltam, hogy vajon ezzel tisztában vannak a szülei? Vagy ők is úgy vannak mint én, hogy nem látok hibát a fiamban? Én tényleg a sajátomat látom a legszebbnek, de sok más gyereket is, de köztük észreveszem a kevésbé szépet, és itt nem kancsalságra vagy ilyesmire gondolok.


Aztán felraktam a telefonomról a képeket gépre és volt köztük egy olyan amin a kisfiam álldogál baseball sapkában és elállnak a fülei. Gondoltam biztos lenyomta a sapi. Itthon megnéztem sapka nélkül és tényleg elállnak a fülei, illetve csak a teteje egy kicsit. Teljesen olyan mint apjáé és eddig nem láttam ezt...visszanéztem a régi képeket is és mindegyiken olyan.


Még mindig elfogult vagyok vele szemben, de azért kezdem reálisabban látni a vele kapcsolatos dolgokat.

2012. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen még gyerekem, de ezt úgy tudom elképzelni mint amikor a szerelmed külsejével szemben vagy elfogult: az eszeddel tudod, hogy vannak nála szebb, jobb pasik is, de neked akkor ő a leggyönyörűbb, legkívánatosabb a világon és nem cserélnéd le 1000 jobb pasira sem.


26 N

2012. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Na, ha ezek a gyerekek csúnyák a szemüvegtől, akkor én megeszem a kalapom...

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemüveges gyerekek cukik. Kisfiam sajnos lehet hogy szemüveges lesz nyáron (kétéves lesz akkor) mert akkorra kell visszavinni szemészetre. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, mert sajnálom, ha rossz a szeme és félek hogy hogyan fogok egy két éves gyereken rajta tartatni egy szemüveget, de maga a szemüveg ténye, mint külsőség nem zavar, mert aranyosnak találom.
2012. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Nincs értelme ezzel foglalkozni,nem lehet mindenki szép!Egyébként csúnya gyereket nem nagyon láttam,mindegyikbe van valami báj,csak észre kell azt venni.

Aki szereti a gyerekeket(nem csak a sajátjait)azt elbűvöli a belőlük áradó ártatlanság,őszinteség stb.Ha valami oknál fogva nem szívlelsz egy gyereket,máris csúnyának látod,pedig nem az.Én a felnőttekkel vagyok így!

2012. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Légyszi ne mondjátok hogy a szemüveg ronda. Az optikábanahol dolgoztam, bejött egy apuka egy 6-7 éves gyerekkel. Kontaktlencsét kért neki, mert voltak szemvizsgálatok és nagyon rossz a szeme. Mondom, 14 éves kortól lehet kontaktlencsét hordani, azelőtt csak kivételes esetekben. Azt mondta, hogy az ő gyereke sosem lesz szemüveges, inkább ne lásson semmit. Köpni-nyelni nem tudtam...
2012. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!