Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ilyen jó színészek?

A férfiak ilyen jó színészek?

Figyelt kérdés
Itt ahogy olvasom a kérdéseket, szinte mindenhol csak 1-2 gyerek után, tehát évek múlva derül ki, hogy a férfi igazából milyen. Pl. agresszív, nemtörődöm, zsarnok, uralkodó, kihasználja a másikat, iszik, verekszik, ő akarja beosztani a közös pénzt is, a feleségét csak dísztárgynak tartja, elsők a haverok, stb. Ilyen jól meg tudják játszani magukat? Vagy nem figyelünk rá eléggé, mert még tart a lila köd? Én nem tudom, mert az én kapcsolataimban legfeljebb 2 hónap kellett ahhoz, hogy kimutassa a valódi énjét, tovább nem tudták megjátszani magukat.
2012. ápr. 2. 14:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Az ilyen emberek általában eleve instabil érzelmi világgal rendelkező párt választanak, mert az könnyű préda."


Akkor valószínűleg ezért tudtam hamarabb kideríteni, mert eddig legalábbis sosem voltam instabil érzelmi világú, és nem tudtak befolyásolni.


Köszönöm, így már érthető.

2012. ápr. 2. 15:22
 12/15 anonim ***** válasza:

A gyerekvállalás nehéz ilyenkor derül rá fény, ki milyen legény a gáton.

Ott állnak kialvatlanul, fáradtan az ilyen nehéz helyzetben derül ki hogy ki hogy kezeli a stressz helyzetet, ki menyire hajlandó a saját napi kényelméről lemondani.

Ilyenkor a férfiak és nők rossz tulajdonságai is felszínre kerülnek.

A legtöbb pár az első gyerek után szétmegy, ha együtt is maradnak azért mert félnek a magánytól, nincs pénzük, rajtuk van a családi nyomás…

2012. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem ez azért furcsa, mert otthon nem ezt láttam. Mi hárman vagyunk testvérek, és a szüleink még mindig együtt vannak (már több mint 40 éve). Igaz, én arra nem emlékszem, hogy milyen volt az életük, mikor még kicsi voltam, de ezek szerint átvészelték, mert nem váltak el.
2012. ápr. 2. 15:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mki top emberismerő (én sem vagyok az, sőt nálam rosszabb emberismerőt nem is lehetne találni... mondjuk pont nem párkapcsolati témában, de egy csomó emberben csalódtam már... nálam az olyan, hogy női megérzés, nagyo nem működik :D). Vannak olyanok, akik az első mozdulatból leszűrik, hogy azzal az emberrel érdemes-e kezdeni, teljesen őszinte-e, van-e benne elfojtott agresszió, de vannak, akik nem. És ha egy pasi a kezdeti években jól (vagy akár kevésbé jól) teszi magát, a nők egy része nem fogja tudni megmondani, hogy a férfi valójában egy zsarnok vagy főnökösködő alak. Amikor meg már kimutatja a foga fehérjét, akkor meg gyakran már túl nagy a kötelék és az érzelem ahhoz, hogy lépjen a nő, vagy lehet, hogy az apró, neki is feltűnő jeleket úgy veszi, hogy áááááá, ő nem tenne ilyet. Ezek a pasik, ha be akarnak hálózni egy nőt, ha akarnak maguk mellé egy kvázi rabszolgát, elég sokáig tudnak színészkedni is, azt hiszem, és akkor is fokozatosan mutatják ki a valódi énjüket.
2012. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10-es: Nem értek egyet teljesen,hogy az agresszív palik lelkileg gyengéket keresnek.Én határozott voltam mindig is,és az olyanokkal volt gubancom ezen a téren,akik mellettem kisebbségi komplexusban szenvedtek.Tehát egy idő után kevesebbnek érezték magukat,és mivel kommunikációban nem tudtak felém kerekedni,ezért ezt agresszióval próbálták érvényesíteni.Volt egy 3éves kapcsolatom,a legvégén jött ki belőle az állat,rendesen ütlegelte a fejemet mit ne mondjak,de aztán leszedték rólam.Illetve volt még egy eset,amit nagyon bánok hogy egyáltalán szóba álltam vele,5hónap mézeshetek után úgy lekevert egy pofont hogy azonnal adjam át az összes pénzemet ami otthon van,mert neki tartozása van,hogy köpni-nyelni nem tudtam,pedig úgy gondolom hogy jó emberismerő vagyok,előzménye semmi nem volt.Az ilyen dolgok nagy törést tudnak okozni,ezért volt már párszor hogy 1-2férfit a sírás határára küldtem,mikor megláttam az agresszió halvány szikráját is.
2012. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!