Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit reagálnátok...

Szülők! Ti mit reagálnátok ezekre a dolgokra, ha a lányotok így menne haza, mindenféle bejelentés nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát a lányotok hazaérkezik, s kérdésem, hogy a következő dolgokra mit reagálnátok?


1. A lányotok leborotválta teljesen a fejét, vagy fiúsan tüsi haja van.

2. A lányotok egy mindenki által látható helyre tetoválást csináltatott.

3. A lányotok már-már botrányt keltően hiányos, vagy alig takaró öltözetben érkezik haza.

4. A lányotok ittasan, vagy drogosan érkezik haza.

5. A lányotok egy másik lánnyal csókolózva, egymást falva toppan be kihívóan.


2012. ápr. 2. 14:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
9%
1 hónap szobafogság és további következménye lenne.
2012. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom elképzelni a szitut, mert egy olyan lány aki ilyeneket csinál, az valahol már mindenképp el lett rontva (kivéve talán a tetkót, de attól is függ, milyen minta...ha egy szimpla pillangó, akkor okés, de mondjuk egy trágár felirat vagy valami gáz kép, az megint más).



Tehát ha kopaszra nyíratja a haját, vagy botrányos szerelést hord, vagy bejön az ajtón betépve, leszbi jelenettel vegyítve, az a figyelemfelkeltés jele....fel akarja magára hívni a figyelmet, tehát azt jelenti, vagy állati elkényeztettem és már nem tudja, hol a határ, vagy azt, hogy nem figyeltem rá eléggé és így akarja kivívni, hogy legalább ránézzünk.

Tehát ha így állít haza, a nevelés már el van cseszve, tehát a szülő hibája..

2012. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Az anyaságra felkészülni nem lehet!És ha ennyire szeretnél babát biztos,hogy jó mami leszel.Szerintem ezt te is tudod,csak most ilyen sok kudarc után azt hiszed azért nem jön össze,mert rossz anya lennél.Ez hülyeség.És hamarosan összejön,majd meglátod és akkor bizony te leszel a világ legboldogabb embere!Ne csüggedj és soha ne add fel!

31hkm

2012. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyre írtam,elnézést!Utsó voltam.
2012. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
59%

Már volt egy majdnem ugyanilyen kérdés.


1. Haja visszanő

2. Tatto az ő dolga

3. Kivel nem fordul elő, egy átbulizott éjszaka után (1-2x belefér)

4. Pia belefér, a drog már nem (komoly beszélgetést von maga után)

5. Szexuális irányultsága is az ő dolga

2012. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
27%

Anyukám felképelne, ha az utolsó három közül valamelyiket megtenném, addig amíg az ő kenyerét eszem, és vele lakok.

Tisztelettel tartozom neki, cserébe ő is tisztel.

2012. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

1, 2, 5 - ezek nem érdekelnek, semmi baj velük

3 - kicsit furán néznék

4 - qrvára leb@sznám, és bezárnám a szobájába, akárhány éves

2012. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig "csak" olyan volt, hogy kb. lapockáig érő hajamat kezdtem unni és levágattam kb 5 centisre. Meg lepődtem, mert azt mondták, hogy jobban áll a hosszúnál :D Aztán tavaly dec.6án hazaállítottam ajakpiercinggel, tegnap szemöldök piercinggel mindkettőre az volt a válasz, hogy fújj, meg legközelebb rakassál az orrodba is olyan nagy karikát mint a marháknak van, de viszonylag hamar megszokták. Ja és a fülbevalóim száma emelkedett 8ra, erre már semmit se szóltak. Tetoválásnál szerintem először ledöbbennének, de megszoknák ezt is.

3.as nem jellemző rám, nagyban lenézem azokat a "nőket" akik így öltöznek.

4.es: életem első házibulijában úgy berúgtam, mint a disznó és apám hozott haza kocsival...hát kiakadt, mert 16 voltam akkor. Egyáltalán nem vagyok büszke az esetre, sőt inkább szégyenlem

5.mivel én a lányokhoz vonzódom (tudják és elfogadták) szokott jönni hozzánk a párom, de előttük max. fogjuk egymás kezét vagy arcra puszi. Sosem tenném ki a szüleimet ilyen látványnak.

20/L

2012. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
9%
Nekem még nincs gyerekem, de megpróbálom elképzelni, hogy van. Nyilván egyiknek sem örülnék. Azt hiszem, akármelyik esetben leülnék vele beszélgetni, hogy miért nem beszélte meg velem előbb, és miért tette. Egyébként a tetkó nálam annyira nem vágná ki a biztosítékoz, persze nem mindegy, hogy egy egész vállas szörnyes tetkó vagy egy pici bokatetoválás. Berúgni meg azt hiszem, a fiatalok közül mindenki berúgott már-persze az sem mindegy, hogy annyira részeg-e, hogy azt sem tudja, hol van (ez lányoknál nekem kicsit undorító), vagy inkább a spicceshez van közel. Nekem igazából a legnagyobb bajom ebből a k.rvás öltözködéssel és a drogozással van, illetve ha leszbikus lett, akkor nem így szeretném megtudni.
2012. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%
a 3, 4, 5 verzión kiakadnék...
2012. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!