Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lopják a virágokat nagymamám...

Lopják a virágokat nagymamám sírjáról. Kihez lehet fordulni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Lehet nem nagy dolog, de anyukámnak nagyon fáj ez a dolog. Februárban temettük a nagyit, és ahogy bejött a jó idő anyukám teleültette a sírt virágokkal. Több ezer Ft-ot költött, de talán ez a legkisebb probléma. Tegnap vettük észre, hogy hiányoznak virágok. A temetőben nem volt egy őr sem, senki. Telefonszámot nem láttam sehol. Pont ott volt az, aki lopta a virágot, egy 14-17 év körüli cigány kiscsaj. Elkaptam, kiosztottam, de amint elmentünk, folytatta tovább a lopkodást. Kihez lehet fordulni ilyen panasszal?
2012. ápr. 4. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi feljelentést tehetsz az ügyben, hiszen nemcsak 1 sírról lopnak, hanem az egész temetőt végig járva gyűjtik be a virágokat, ami már tetemes összeg lehet. Legközelebb, ha kint vagytok és megint eltűnt valami, hívjátok ki a rendőröket.
2012. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelezheted a temető gondnok, meg a temető üzemeltetője felé,de sajnos nem tudnak csinálni semmit.
2012. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatjátok fel keresni a temető őrt, vagy rendőrség, végülis ez lopásnak számít...
2012. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Annyira szomorú, hogy már egy temetőben is meglopják egymást az emberek. Nekem olyan, mintha a mamát lopták volna meg, nem minket.
2012. ápr. 4. 17:54
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem emberek lopkodnak, te magad láttad, hogy milyen származású egyed tevékenykedik ott :)
2012. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát:)...nem vagyok rasszista, de azt a kiscsajt szívem szerint megtéptem volna.
2012. ápr. 4. 18:02
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

A temeto elott vannak viragboltok pl. ahol eladjak a viragokat!

30 evvel ezelott is ezek voltak azok, akik visszapakoltak a viragokat, es ujra eladtak. TEhat altalaban a temeto dolgozoi igy elnek meg, ez egy plusz, amit ily formaban keresnek meg. NEm tudsz feljelentest tenni, mivel nem tudod bebizonyitani pl. ezt tapasztalatbol tudom! Nagyon jo az osszekottetesuk, ez komoly bevetel!

2012. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha rám céloztál, akkor közlöm veled, hogy nem én pontoztam le. Zöld kezet adtam mindenkinek. Amúgy meg nem ez a kérdés témája.
2012. ápr. 4. 18:09
 9/16 A kérdező kommentje:
De mondom, elkaptam a lányt, aki épp lopta a virágokat. A virágbolt tulajdonost ismerte a mama, semmi köze ehhez. Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 4. 18:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindent ellopnak ami mozdítható!


1 nap kiviszem a virágot, másnap hív anyukám , -Kinek a sírjára tetted fiam , mert itt nincs virág !


Ha Én látnék meg , csak 1 olyan embert , aki lopja a virágot , biztos elverném !

Nem mentség, hogy eladja , mert nincs pénze , stb. , lehet bár ki , biztos adnék neki , mert VÉRLÁZÍTÓNAK találom a halotti SÍRFOSZTÁST !!

Ez is az , mert ellopja, hiszen nem az övé!

Most már ott tartunk , ha viszünk virágot , anyukám bekeni a virág szárát, valami ragaccsal , vagy bár mi ami van , hogy NE TUDJÁK ELADNI !

Érdekes , azóta tényleg nem lopják el!

DE MENNYIRE GÁZ


Én úgy vélem , az ilyen Isten színe előtt majd felel az tetteiért !!

Nem vagyok hívő,(magam módján)

de azért tudom , egyszer felelnie kell

2012. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!