Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lopják a virágokat nagymamám...

Lopják a virágokat nagymamám sírjáról. Kihez lehet fordulni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Lehet nem nagy dolog, de anyukámnak nagyon fáj ez a dolog. Februárban temettük a nagyit, és ahogy bejött a jó idő anyukám teleültette a sírt virágokkal. Több ezer Ft-ot költött, de talán ez a legkisebb probléma. Tegnap vettük észre, hogy hiányoznak virágok. A temetőben nem volt egy őr sem, senki. Telefonszámot nem láttam sehol. Pont ott volt az, aki lopta a virágot, egy 14-17 év körüli cigány kiscsaj. Elkaptam, kiosztottam, de amint elmentünk, folytatta tovább a lopkodást. Kihez lehet fordulni ilyen panasszal?
2012. ápr. 4. 17:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ne is mondd! Ha nem egy gyerek lett volna, biztos ott megtépem a temető közepén. Rohadjon le a keze az ilyennek. Amúgy ez nem eladja, hanem a rokonának a sírjához viszi. Ma mondta nekem egy néni, hogy sokszor elkapták már, volt olyan, hogy valaki "visszalopta" a saját virágát ettől a kis ...-tól.
2012. ápr. 4. 18:23
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen. Annak már úgy is mindegy...Hogy írhatsz ilyet? Képzeld én meg a halott nagymamám sírján látnék inkább virágot és nem egy cigány kezében!
2012. ápr. 5. 08:11
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Marvel Te mekkora c.g.ny vagy !
2012. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is elkeserítőnek tartom, hogy ma már semmi sem szent. :( Nálunk is előfordult hasonló, nagypapám pont a temető bejárata mellett lett eltemetve, így kézenfekvő volt, hoylekapják róla a szebb virágokat és viszik a sajátjukhoz. Kb ütni tudtam volna, mert mamám gondozta, nevelgette otthon azokat a virágokat, hogy legyen mit vinni a sírra, sok munkája van benne és akkor egy ilyen senki miatt kopasz szegény papi sírja miatt. :(


Mi szóltunk a temető fenntartóinak, akik többynire a református egyház náluk. Ők több vasárnapi misén is elmondták mi zajlik a temetőben (nem csak tőlünk érkezett panasz), azóta minden "látogató" nyitott szemmel jár a temetőben, faluról van szó, nagyjából tudják ki kihez megy, azonnal feltűnik, ha valaki lop. Így szépen a közösség erejével sikerült kikoptatni onnan ezeket az undorító embereket!

2012. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

és tá dám


megint a cigányok lopkodnak. tudom, nem ez a kérdés, de egyszerűen nem tudok elmenni mellette



ha tudsz, csinálj képet, vagy inkább videót arról, amikor lop.

2012. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érek semmit se képpel se videóval. Mint kiderült, tudják a temetőben, hogy lopnak, csak magasról le.szarják. :(
2012. ápr. 13. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!