Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnek tőlem a kisgyerekek,...

Félnek tőlem a kisgyerekek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 méternél kicsit magasabb, vállas, kopasz és mély hangú vagyok. Azt szeretem ha nincs hajam, max az 1-2 centit elviselem ha nagyon muszáj, úgy talán nem vagyok annyira ijesztő. Mostanában többször járok a lányomért oviba és sokszor megijednek tőlem a kicsik. De nem csak ott, ismerősök gyerekei is néznek egyet amikor először látnak, de ha elkezdek velük beszélgetni utána már lépni se hagynak. Mondjuk amikor az utcán morcos fejet vágok néha az emberek is arrébb mennek egy kicsit :) kicsit rossz, hogy megyek és a kicsik bújnak el. Van valami megoldás?

32/F


2012. ápr. 11. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Mosolyogj és próbálj meg lájtosabban járni. Ne vágj komor, komoly képet. 5 millis hajjal csak nem vagy annyira ijesztő!
2012. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
A gyerekekhez közelítve vedd egy kicsit mókásabbra. Esetleg tegyél fel egy jópofa szemüveget. Azt általában csípik a gyerekek. Nem ártana megnöveszteni a hajad egy kicsit. A kopasz férfi látványa nem valami bizalom gerjesztő.
2012. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
De aranyos vagy!!! :D Jó fej apuka lehetsz :D Mosolyogj és néz kedvesen a kicsire, guggolj is le esetleg, ne lássanak olyan hatalmasnak és úgy mondj pár kedves szót. :)
2012. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Nekem sem jó látvány, ha valaki kopasz. Természetesen vannak kivételek,amikor betegség miatt van. Ha hosszabb lesz a hajad, szerintem sokkal szimpatikusabban fogsz kinézni!

Próbálj meg mindig közvetlen lenni a gyerekekkel!

2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Növeszd meg a hajad!
2012. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
gugolj le hozzájuk mindenképp, ha engedik emeld magasra őket, mókázz ezeket szeretik a gyerekek
2012. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
A lányod mondja azt, hogy te vagy Shrek .
2012. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Az Én férjem is ilyen testalkatú, csak ő 40 éves. És egyáltalán nem érdekli hogy félnek tőle, vagy tartanak tőle. Ilyen magas, nem tehet róla, a vállai meg az úszástól nagyon szélesek. Haja nagyon rövid, mert úgy szereti. Tőle is nagyon félnek a gyerekek, de nem tud mit csinálni, ez van.
2012. ápr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"2 méternél kicsit magasabb, vállas, kopasz és mély hangú vagyok."...hátmég a lányod jövőbeni udvarlói hogy meg fognak ijedni első találkozáskor :D


Erről kb ez jutott eszembe:

[link]


bocsi az offért :)

2012. ápr. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne változtass magadon, inkább legyél velük mosolygós. Ha meg látják, hogy a lányoddal vagy, csak nem félnek. Egyébként én 168 cm vagyok, hát én is néznék rád, nemcsak egy gyerek....Szerintem ez csak első alkalommal van így, majd megszoknak.
2012. ápr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!