Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félnek tőlem a kisgyerekek,...

Félnek tőlem a kisgyerekek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 méternél kicsit magasabb, vállas, kopasz és mély hangú vagyok. Azt szeretem ha nincs hajam, max az 1-2 centit elviselem ha nagyon muszáj, úgy talán nem vagyok annyira ijesztő. Mostanában többször járok a lányomért oviba és sokszor megijednek tőlem a kicsik. De nem csak ott, ismerősök gyerekei is néznek egyet amikor először látnak, de ha elkezdek velük beszélgetni utána már lépni se hagynak. Mondjuk amikor az utcán morcos fejet vágok néha az emberek is arrébb mennek egy kicsit :) kicsit rossz, hogy megyek és a kicsik bújnak el. Van valami megoldás?

32/F


2012. ápr. 11. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

miért lettem lepontozva???

(csak azért bosszant, mert tegnap óta ha azt írom piros, ha azt hogy kék le vagyok pontozva..mind1)



apukám így nézett ki mint te,ezt csinálta a kezdetleges elbújás megszeppenés kacagássá változott, tehát tapasztalat, hogy működik, de ha jólesik leszólni az ötletet hajrá...

2012. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor mész a lányodért, akkor guggolj le hozzá. Vagy esetleg vigyél neki valami színes játékot, nyalókát valamit. A kicsik elbújnak, de figyelnek attól még. Kíváncsiak mindenre. Ha látják, hogy mosolyogsz és kedves vagy, akkor nem fognak tőled félni. Vagy esetleg nevettesd meg a lányodat az oviban valamivel. :)
2012. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésedben több az önreklám, mint a valódi kiváncsiság, pl. ez a mondatod "Mondjuk amikor az utcán morcos fejet vágok néha az emberek is arrébb mennek egy kicsit :)" mindent elárul, azt is hogy igazából ez neked tetszik.

Annyira tetszik hogy még itt is kiirtad kérdésként, igy még jobban tudatositsd az emberekben: te ilyen vagy.


Feltételezem nem leplek meg vele ha elárulom hogy nálad is van nagyobb, vállasabb és mélyebb hangú. Pl. a cimborám, aki széltében-hosszában nagyobb mint te, nem is kevéssel, kopasz és a hangja olyan mintha épp Zeusz beszélne hozzád. Hidd el nekem, ha meglátnád csak pislognál.


Mégis, valahogy tőle nem félnek sosem a gyermekek, már elsőre sem, egész nap csak nyúzzák. Talán mert ő nem élvezi még látens módon sem azt ha félnek tőle.

2012. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Red4me, csak leírta a tulajdonságait, ugyanis nehéz lenne választ adni, ha nem tudnánk róla semmit. Anyukám testvére is hasonlít erre a srácra, csak nem olyan magas de tőle is néha megijednek. Mondjuk én se szívesen megyek el kopasz, nagydarab emberek mellett. Van olyan akinek alapból olyan a kisugárzása, hogy mindenki szereti és a tekintete is gyerekes, játékos <- ilyet is ismerek. Viszont vannak olyanok is, akikről soha nem mondanám, hogy mennyire jófejek a kinézetük ellenére. Mellesleg a kérdező is írta, hogy ha beszélgetnek akkor nem hagyják békén a gyerekek. Erre példa az egyik volt tanárom. Ameddig nem ismertem azt hittem, hogy egy paraszt meg minden véleményem volt róla csak azért, mert egy kicsit szúrós a tekintete, közbe meg kiderült, hogy egy nagyon aranyos ember és kedvenc tanárom lett. Őt is imádják a gyerekek.


Szerintem mosolyogj a gyerekekre, de ne túl erőltetetten. Az egyik válaszoló írt jó dolgokat, hogy nevettesd a lányodat meg csinálj hasonló dolgokat :)

2012. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!