Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen kapcsolatban vagytok...

Ti milyen kapcsolatban vagytok apukátokkal?

Figyelt kérdés
Szoktátok egymásnak mondani, hogy szeretlek, vagy megszoktátok ölelni egymást, mikről tudtok beszélgetni, jól kijöttök velük???
2012. ápr. 12. 22:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mint mindenütt nálunk is vannak összezördülések. Én hirtelen haragú vagyok így legtöbbször én kezdem de apukám se kutya:D Szeretem a szüleimet. Apukámmal jól el lehet hülyéskedni viszont néha a kis poénnak szánt "kötözködéseivel" az őrületbe kergeti a családot. Neki is vannak hibái, de szerencsés vagyok mert 22 év alatt 1-szer láttam részegen és akkor se hülyeségeket beszélt csak ingott kicsit:D Fura volt de másnap agyon szívattuk vele:) Szóval jól kijövünk. Volt barátomnak kicsit mogorva, alkalmanként iszogatós apukája van. Ő mikor egy ilyen poénosabb, virgoncabb beszélgetésünket elkapta meglepődött. Mikor meséltem róla vagy feljött is majdnem leszólt hogy hogy beszélhetek így a szüleimmel mikor semmi tiszteletlen nem volt benne. Sajnálom azokat akiknek alkoholista, szigorú és agresszív szülei, főleg édesapja van. 23l
2012. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mi nagyon jóban vagyunk, ő nevelt fel minket a tesómmal.

Ölelkezni mondjuk alapból annyira nem szoktunk, de ez igaz úgy kb. az egész családra, és egyáltalán nem a szeretet hiányát jelenti!

Mindenről, de tényleg bármiről tudunk vele beszélni, semmi ilyen probléma nincsen. Nagyon ritka, hogy veszekednénk, persze előfordult már az évek során (hol nem?), de nem jellemző.

2012. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A 11. vagyok. Mi sem szoktuk egymást ölelgetni, puszilgatni és feszt mondani hogy szeretlek. Az már olyan szerelmes páros szerintem:P
2012. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem apukámat. Nem szoktunk puszit adni, csak akkor, ha szülinap van, vagy karácsony, vagy ilyesmi, de nincs is erre szükség, apa nem az az ember, aki ilyen módon fejezi ki az érzéseit.
2012. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkitől és én is sajnálom akinek pl. alkoholista az apukája, vagy egyáltalán nem jön ki vele. Én a suliról és 1-2 dologról tudok vele beszélgetni, legfőképp, hogy milyen pizzát kérek ... Még életemben nem mondta, hogy szeret, elég fura, de azért szeretem.
2012. ápr. 12. 23:02
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha haza jön elmegyek itthonról.
2012. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem attól szeret, vagy érzed, hogy szeret, hogy kimonjda, hanem ahogy bánik veled.

Sok férfi nem ölelgetős, puszilgatós, főleg a nagy lányukkal már.

Kiskorunkban volt ölelés, puszi, mostmár nincs.

Jól megvagyunk, szeretem, tudom ő is, de néha nehéz eset tud lenni, de én könnyű vagyok és túlteszem magam rajta.

Sokmindenről nem tudunk beszélni, de nem kerülgetjük egymást idegenül, szeretünk találkozni.

2012. ápr. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

rossz olvasni, hogy ilyen sokan nincsenek jóban az apukájukkal:(

az én apukám bármit megtenne értünk...mi vagyunk a szeme fényei, és minden vágya, hogy mi boldogok legyünk...nagyon szeret minket...nagyon sokszor megölel, megpuszil minket...és nálunk rendszeres, hogy szeretlek...ugyanez anyunál...én kevésbé vagyok ilyen közeledő...sajnos kicsit hideg természetet kaptam...de azért nincs gond belőle....imád minket, és mindig számithattam rá..és ezekután is számíthatok rá....emelett, hogy ilyen ragaszkodó, hagy minket élni...nagyon jó szülőket kaptam!!!! bármit megtennének értünk, vigyáznak ránk a mai napig...és bármi gondunk van, szinte csak rájuk számíthatunk....persze vannak viták...melyik családban nincs...de egyik sem olyan, hogy abbol komolyabb gond legyen....felnézek az apukámra...és anyukámra is...remélem én is ilyen jó szülő leszek!!!

23L

2012. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, nem túl gyakran, inkább azt szoktam mondani, hogy hiányzik. Nem túl érzelgős, de tudom, hogy szeret. Megszoktuk ölelni is egymást, mert nagyon ritkán megyek haza. Beszélgetni mindenféléről tudunk, ha csajos dolgokról kezdek beszélni neki (elváltak anyuval) megszoktam kérdezni, hogy "amúgy érdekel ez téged egyáltalán? :)" olyankor bólogat, hogy persze mondjam csak. Általában jól kijövünk, nagyon ritkán veszekszünk, de akkor nagyon megvisel mindkettőnket (apu nem veszekedős, szóval ha már ő is rákezd ott baj van, akkor már nem bírjuk visszafogni az indulatokat).

Volt rosszabb időszakunk, amikor kicsit én is kiábrándultam belőle (régi családi sztorik, meg volt egy időszak amikor egy nő miatt nagyon megváltozott és nem előnyére), de csak egyszer volt olyan, hogy pár hónapig nem szóltunk egymáshoz.

Igazából apu nem nagyon tud mit kezdeni a gyerekekkel, így amióta felnőttem azóta igazán jó a kapcsolatunk. Persze nem azt mondom, hogy előtte nem foglalkozott velem vagy ilyesmik, de más volt.

2012. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

1 éves voltam, amikor elváltak, és onnantól kezdve nem törődött velem. Amíg kicsi voltam, anya mindig elvitt hozzá, aztán amikor nagyobb lettem, akkor azt mondtam, hogy most ne vigyen, megvárom, hogy értem jöjjön egyszer. Ennek 14 éve. Azóta egyszer beszéltünk telefonon, amikor végeztem az egyetemen (a nagyszüleimtől tudta, velük tartom a kapcsolatot), felhívott (engem!), hogy hogyan tudná elintézni, hogy ne kelljen többet gyerektartást fizetnie. Ennyi volt az összes kontakt köztünk. Egyébként volt például olyan, hogy összefutottunk az utcán, és köszönés nélkül ment el mellettem, pedig megismert. Teszem hozzá, 10 ezer forintot fizetett havonta, és én vagyok az egyetlen gyereke. Alig jutottam szóhoz, amikor ezzel előjött! De elküldtem melegebb éghajlatra.

Szerencsére a nevelő apámmal nagyon jól kijövök. 3 éves korom óta nevel. Apának szólítom, és teljesen olyan a kapcsolatunk, mintha az igazi apám lenne. Van egy testvérem, akinek ő a vér szerinti apja, és soha nem tett köztünk semmilyen különbséget. Nem is tűnik fel senkinek, csak a közeli ismerősök tudják, hogy mi a helyzet. Ha találkozunk, megöleljük egymást, egyébként elég ritkán találkozunk, mert messze lakunk. De telefonon is gyakran szoktunk beszélgetni.

Tehát nekem szerencsém volt, mert teljes családban nőhettem fel. Azóta is azt mondom mindig, hogy nem a vérségi kötelék a legfontosabb. Nekem sokkal többet adott a nevelőapám (egyébként ezek a fogalmak, hogy nevelőapa, vagy féltestvér, ismeretlen a családban, nem használjuk, csak azért írtam,hogy érthetőbb legyek), mint sokaknak az édesapjuk. 25/N

2012. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!