Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyermekes párok, házaspárok...

Kisgyermekes párok, házaspárok! Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel ez egy anonim oldal gondoltam itt szívesebben beszélnek erről az emberek,mint máshol. Szóval az lenne a kérdésem,hogy Ti kisgyermek mellett hogyan oldjátok meg,hogy lehetőség legyen MINŐSÉGI nemi életre,és a gyerek miatt ne mindig csak egy gyors "numerára" kerüljön sor.


Várom a válaszokat! :)


2012. ápr. 13. 09:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%

Ledöbbent, hogy mennyi embernek (anyának...) fontosabb a szexuális élete, mint a saját gyermeke!!! Gondolok itt arra, aki kulcsra zárja az ajtót, képes bent kefélni, amíg a gyereke esetleg az ajtó előtt várja kint. Az ilyen miért nem várt a szüléssel még? Pár év kufirc és utána jöhetett volna a gyerek, már bocs.


Nálunk a gyereknek külön szobája van. Este elalszik, reggel felébred, tehát az éjszaka a miénk, ugyanúgy, mint szülés előtt bármikor. Ez nem okozott gondot. De eszembe nem jutna kizárni a gyerekemet csak hogy dugizhassunk nyugodtan...istenem, mik vannak..

2012. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Te hol élsz utolsó? Nyilván nem úgy zárja ki az ember a gyerekét, hogy az a gyerek az ajtó előtt kiabál, hogy anya, miközben anyuka meg bentről kiabál, hogy várjál gyerek még nem vagyunk kész! Basszus! Itt arról van szó, hogy akik bezárják az ajtót azért teszik, mert nem akarják, hogy hirtelen benyisson a gyerek. Ha ilyen lenne, gondolom mindenki abbahagyja a kefélést és kinyitja az ajtót, hogy megkérdezze a gyereket, mi a baj. Úristen!
2012. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek korán elalszik akkor van szex, ha nem akkor nincs.
2012. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 21, igen a gyerek az ajtóelőtt állés bekopog.Nem jön be.Mert a hálószoba amiénk. És - ha esetleg akció közben kopogna - akkorkiszólok,hogy máris és kimegyek. Fontos a szexuáliséletem ésfontosagyerek is.Éppen ezért nem akarom,hogy akkor nyisson be amikor nagy "birkózás" közben talál.

Amikor rosszulvolt, akkor is megállt kopogni. 3 évesen. Semmi baja nem lett tőle

2012. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sehol nem irtam ilyet, hogy szar szulo.Es nem iteltem el.Nem tudom te mit olvastal.
2012. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Húha! Nem állt módomban eddig felnézni az oldalra,de látom rengeteg választ írtatok,és köszönöm szépen. Igen abban igazatok van,hogy le kell szoktatnunk a gyerkőcöt a bejárkálásról,egyértelműen hibáztunk,hogy eleinte nem szóltunk rá ezért,most pedig már a szokásává vált,és ugye itt a probléma,de megoldjuk. :)


Amin viszont teljesen felháborodtam az a 04.13 12:33-as válasz. Persze,hogy fontos a szexuális élet,azt hiszem ez normális! Attól,hogy van gyerekem még ugyanolyan fontos a nemi élet nekem is,és a férjemnek is. Tudod vannak nők akik a házasságukat ott cseszik el,hogy amint anyák lesznek -és itt elnézést a kifejezésért,de azokra értem akik már valóban túlzásba viszik az anyaszerepüket- csak a gyereküket majmolják,a férjükre pedig egyáltalán nem figyelnek oda,és nem csak addig amíg kicsi a gyerek,hanem akár évekig,aztán meg csak lesnek,hogy a férj félrelépett. Nem egy házasságot láttam így szétesni. Lehet,hogy ezekben a nőkben megváltozik valami a szülés után,és nem kívánják annyira a szexet,de könyörgöm attól,hogy anyák lettünk ne felejtsünk már el (legalább néha) nők lenni! A másik pedig az,Ti lehet,hogy "keféltek",de mi szeretkezni szoktunk. Az pedig,hogy azt képzeled, a gyerek az ajtó előtt áll,miközben mi csináljuk,azt hiszem többet árul el rólad,mint itt mindenkiről,ha érted a célzást.....

2012. ápr. 17. 07:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!