Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyermekes párok, házaspárok...

Kisgyermekes párok, házaspárok! Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel ez egy anonim oldal gondoltam itt szívesebben beszélnek erről az emberek,mint máshol. Szóval az lenne a kérdésem,hogy Ti kisgyermek mellett hogyan oldjátok meg,hogy lehetőség legyen MINŐSÉGI nemi életre,és a gyerek miatt ne mindig csak egy gyors "numerára" kerüljön sor.


Várom a válaszokat! :)


2012. ápr. 13. 09:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom miért,de még most is kissé nehéz elfogadnom,hogy ilyen téren már nem lehet ugyanaz a helyzet,mint a gyerek előtt(nagyon aktívak voltunk ilyen téren,és most mindkettőnknek kevés az a heti 2-3 alkalom). Az én kisfiam 3 éves lesz hamarosan. Ő szörnyen mászkálós. Próbáljuk neki tanítgatni,hogy nem szabad,de olykor bizony még este 11-kor is átjön valamiért. Reggel 6 órakor(ha mi még nem is vagyunk ébren) ő már rohan be a szobánkba,hihetetlen egy kiskrapek! :)
2012. ápr. 13. 09:30
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csukott ajtó tabu. Kopogniuk kell és várni. Megtették 2évesen is. De mivelátjönni tilos,így nemis voltak járkálósok,se este,se reggel. Ha felébredtek eljátszottak a szobában, este ha nem tudtak elaludni,akkor szintén.
2012. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%

Külön szobűban aludtak,és kicsi9nek sem engedtük meg,hogy kijöjjön a szob ájából. Ha felébredtek,akkor legfeljebb hívtak,és bementem hozzájuk. Ha mégis kijöttek az ágyból,akkor visszafektettem,de nem engedtem meg,hogy újra kijöjjenek.

Megszokták,hogy a mi szobánkba nincs bejárás.

Éjszaka pedig már 3-4 hónapos koruk óta nem szopiztak,végig aludták az éjszakát.

Szoktatás kérdése az egész.

2012. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Megoldható az ajtó bezárása? Mert ez lenne az elsődleges, de lehet az is a megoldás, hogy írod ugyan, hogy 11 körül már átmegy, előtte csak van 1-2 óra amikor kidőlve alszik nem? Mert nálunk a lányom 9 körül már alszik, amikor szeretkezünk, akkor rögtön az elalvása utána csináljuk, mert akkor még olyan mélyen alszik, hogy ha ágyút döngetnek sem ébred fel. De persze minden gyerek más, ha nem olyan mélyalvó a gyerkőcöd, akkor próbáljátok zárni addig az ajtót.
2012. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha a te fiad mászkálós az azért van,mert hozzászokott ahhoz,,hogy nyugodtan átmehet ti nem fogjátok vissza zavarni.Reggel 6-kor is csak azért teheti meg,hogy az ágyatokba bújjon,mert valószínű,hogy engedtétek neki már az első alkalommal.3 éves,nem árt szépen visszaszoktatni ahhoz,hogy nincs mászkálás,nincs reggel 6-kor anyu-apu mellé bebújás. Minden egyes alkalommal amikor átmegy,valamelyikőtök fogja meg a kis kezét,és vigye vissza a szobájába,az ágyába.Ha kell naponta 100x-de nem szabad engedni,hogy a gyerek akarata érvényesüljön.Ha meg engeditek,akkor nincs miért panaszkodni..
2012. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%

Valaki írta,hogy veletek van és nem zavar?

Ezt hogy kell elképzelni? A gyerek fekszik a kiságyban és ti mellette az ágyban élitek aktív sexuális életeteket? És ha felébred,akkor végignéz mindent?-ne haragudj csak ezt én valahogy nem tudom elképzelni.

2012. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
54%
Igen az a gopnd, hogy tudja, bemehet a szobátokba. Nálunk ez tilos volt, ha jöttek éskopogtak akkor is valamelyikünk kiment. Nem jöhettek be.Így ezt szokták meg,fel sem merült bennük,hogy bejöjjenek. Ígyátjönni se akartak annyira, hiszen mit csináljanak? álljanak az ajtóelőtt. Inkább a szobájukban maradtak és eljátszottak valamivel,vagy a másik oldalukra fordultak és újra elaludtak.
2012. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nekünk egy szobánk van. Mi alszunk fent a galérián, a lányunk lent a saját ágyában. Még csak 6 hónapos, most még nem zavar. Ha majd nagyobb, értelmesebb lesz, biztos azon fogok agyalni hogy vajon tényleg alszik-e, felébred-e ránk?


Egyébként én is úgy gondolom, ezt az átjárós dolgot meg kell neki tanítani. Mi is tudtuk gyerekként, hogy nem megyünk be hajnalba a szülők hálószobájába. Játszottunk, legóztunk - de csak a saját szobánkban. Amikor már hallottuk, hogy ők kijöttek, akkor bemehettünk volna, de akkor meg már minek? :-)


A hajnali szex egyébként nagyon jó :-) Mi a gyerek előtt is csináltuk, sokkal jobb volt úgy nekiindulni a napnak és most is nagyon jó :-)

2012. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

Írjátok, hogy nincs kijárkálás a szobából, meg nem mehetnek be a szobátokba...nekem ez kicsit olyan mintha inkább kutyát nevelnétek. Attól, hogy átmehet hozzátok, mert rosszat álmodott még nem fog a fejetekre nőni.


Mi akkor vagyunk együtt mikor elaludt. Nagyon mélyen alszik ilyenkor, simán van 1-2 óránk egymásra. Heti 4-5-ször vagyunk együtt általában.


Egyébként mi nem zárjuk az ajtókat és tudja, hogyha igénye van rá akkor átjöhet. Életében 3-szor jött át mindenféle tiltás nélkül, de fontos, hogy a lehetősége megvan.

2012. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

19-es: én írtam, hogy nem járkáltunk be a szülőkhöz. De ha problémánk volt, rosszat álmodtunk, bepisiltunk stb akkor természetesen bemehettünk.


Nem hiszem, hogy egy ilyen dolog miatt bárkit le kéne szólni, hogy milyen szar szülő.

2012. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!