Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az megcsalás, ha vki a saját...

Az megcsalás, ha vki a saját értékrendjének nem megfelelően viselkedik, viszont a párja értékrendjébe belefér?

Figyelt kérdés

Szóval a párom úgy gondolkodik pl hogy más neművel kettesben beülni pl üdítőzni is szinte megcsalása a másiknak, mert ő nem viselné el ha én ilyet tennék, így ő sem teszi.

nos ebből az jön ki eredményül, hogy ha ne adj isten beül vkivel üdítőzni én már aggódom, fordított esetben ő balhézna is rajta.

Szóval itt értékrendek különböznek a kapcsolatunkban, és most nem tudom hova tenni, ha úgy adódna, hogy vkivel üdítőzik, akkor kezdhetek megijedni, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkkal? Mert amúgy én lazára venném, ilyen életemben ebből a semmiből eddig eszembe nem jutott volna.

és ez csak egy példa volt.

ugyanez van pl az önkielégítéssel.

a párom abból is olyan nagy ügyet csinál, tehát akkor ha ő azt csinálja, már idegeskedem.

Vagy pl én nem ülhetek be másnak a kocsijába, de ő meg a kolleganőivel beszélte meg, hogy elviszi őket a céghez, ahova menniük kellett volna besegíteni. ehát ő azt is gondolom máshogy fogja fel és úgy gondolja, jó csajos napja volt.


én 28 N, ő 32 F


2012. ápr. 13. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ez később csak még rosszabb lesz.... ő egy olyan férfi a leirtak alapján, aki téged a tulajdonának tekint nem a társának, alá rendelt viszonyban vagytok (igencsak alárendeltben) ezért van az hogy lelki ismeret nélkül megteszi, amit neked megtilt.. Az ilyenek általában ha megcsalják a párjukat a legtermészetesebb dolognak veszik, ugyanakkor ha ők lesznek meg csalva akkor világvége van és vérigsértődés...
2012. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem tud megcsalni, mert azt hogy ő tökéletes férfi, azt a képét soha nem lenne képes lerombolni maga előtt.

tehát így hűséges. ennyiben ismerem.


én csak ezekben a dolgokban szeretném tudni, hogy ő mit érez, amikor olyat tesz, amit nekem tilt?

olyankor tul.képpen "nőzik"?

2012. ápr. 13. 23:38
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű, hogy nőzik. nem azért tiltja neked ezeket, mert ő ilyenkor nőzik, hanem mert irányítani akar. elég szánalmas egy pasi, én dobnám a helyedben.
2012. ápr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tud megcsalni, mert azt hogy ő tökéletes férfi, azt a képét soha nem lenne képes lerombolni maga előtt.


nem ütközik egymással, mert az ő szemében ez nem lenne megcsalás, mert megteheti...

2012. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

amikor megismertem is mindig azt emlegette, hogy neki egy kapcsolata sem ért véget hűtlenség miatt.

mindig minden kapcsolatában ő is, a párja is hűséges volt.

erre külön "büszke".

Szóval a megcsalásról ő úgy vélekedik, anno egy kérdésem volt felé, pl eszembe jutott egy kérdés: akkor is hűséges lenne, ha épp a kádjában fürödne egy csaj, aki behívja mondjuk mert nincs törölközője?

erre azt felelte, ha itt más fürödne már nem lennénk együtt, szóval amit felvázoltam, abból így megint nem lehetne megcsalás.

2012. ápr. 14. 12:29
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalásnak nem lenne megcsalás, ettől függetlenül én menekülnék. A tulajdonának tekint téged, és kettős mérce szerint mér, amit neki lehet, azt neked nem. Nem tudom hogy bírod, én erre totál allergiás vagyok.


24N

2012. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!