Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért mondhatta? Szerintet...

Ezt miért mondhatta? Szerintetek komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a nővéremnek az esküvője.

Aznap reggel apa azt mondta, hogy nekem 20 éves koromig nem lehet barátom.


11/L


2012. ápr. 14. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem gondolta komolyan.
2012. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy hogy gondolta,neked még Barbie babával kell játszanod,nem azon gondolkozni, hogy lehet-e barátod.
2012. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Viccelt.


Amikor az én nővérem ment férjhez, apám kijelentette, hogy engem nem ad senkinek. Ehhez képest soha egy barátom és most a vőlegényem ellen sem volt kifogása.

2012. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ennek szerintem az a jelentése, hogy nehéz volt elengedni a nővéred, mint minden szülőnek a gyerekét, és Téged még jó sokáig akar maga mellett tartani. :) Szeretetből!

De ne aggódj, biztosan engedi majd, hogy barátod lehet, ha eljön az ideje!

23N

2012. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a nővéred?Azért mondta apukád, mert tudja hogy mennyi aggodalommal járna,ha a kislányának fiúja lenne.
2012. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!