Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt szerintetek elmondjam...

Ezt szerintetek elmondjam anyának?

Figyelt kérdés

Tegnap este amikor a fürdőszobában borotváltam a fanszőrzetemet, rám nyitott a nevelőapám és megkérdezte, hogy "Segítsek befejezni?".

Erre én elpirulva azt mondtam, hogy "köszönöm, nem kell"

Erre mosolyogva kiment a fürdőszobából.

(A fürdőszoba ajtót sajnos nem lehet becsukni mert néhány napja elromlott a zár, de a nevelőapám azt mondta, hogy majd megcsinálja.)


16/L


2012. ápr. 16. 20:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha az édesapádnak mondanád el?
2012. ápr. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A 19-es válaszoló nevelőpapijának a reakciója ilyenkor a megfelelő. Véletlenül benyit, észreveszi a hibát, meglepődik, gyorsan bocsánatot kér és elhúzza a csíkot.

Én ugyanezt tenném, ha rányitnék a tesómra, apura vagy akár anyura is. Észreveszem, hogy hibáztam, bocsánatot kérek vagy felkiáltok, hogy Jajj és már ott sem vagyok... Szerintem ez így normális. Minden ettől eltérő abnormális. Nem is kicsit...

Támogatom, hogy édesapádnak szólj, ha van rá lehetőséged. Mondd el, hogy kínos dolog történt veled tegnap...

2012. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!