Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt szerintetek elmondjam...

Ezt szerintetek elmondjam anyának?

Figyelt kérdés

Tegnap este amikor a fürdőszobában borotváltam a fanszőrzetemet, rám nyitott a nevelőapám és megkérdezte, hogy "Segítsek befejezni?".

Erre én elpirulva azt mondtam, hogy "köszönöm, nem kell"

Erre mosolyogva kiment a fürdőszobából.

(A fürdőszoba ajtót sajnos nem lehet becsukni mert néhány napja elromlott a zár, de a nevelőapám azt mondta, hogy majd megcsinálja.)


16/L


2012. ápr. 16. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak viccnek szánta, de ez eléggé nem az. Egyébként milyen a kapcsolatotok? Soha nem mutatott félreérthető jeleket? Nem kell azért egyből elvitetni a rendőrökkel egy megjegyzés miatt.
2012. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem, rám még senki nem nyitott rám.

Én szólnék anyukámnak, elmesélném a történetet és megkérdezném mit szól hozzá. Esetleg úgy, hogy egy barátnőmmel történt...

2012. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem semmilyen félreérthető jelre, jó a kapcsolatunk, sokszor odabújok hozzá olyan kislányosan.

Én az apámként tekintek rá.

2012. ápr. 16. 20:21
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

első vagyok: Szerintem az elviccelésnek is lenne egy enyhébb módja.

Nem hiszem, hogy így kéne elviccelni, vagy esetleg lehetett volna azt mondani, hogy 'Ne haragudj, véletlen volt' Máris nem félreérthető a dolog...

Ne haragudjon itt meg senki, de nekem elég furán jönne le, ha csak viccből is, de nevelőapám (aki nincs, remélem nem is lesz soha) ilyeneket kérdezne, csak mert zavarban van.

2012. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj anyukádnak.. Inkább legyen vaklárma, mint hogy még egyszer előforduljon. És ha az ő pártját fogja vagy nem foglalkozik az egésszel, akkor sajnos a második válaszolónak kell igazat adnom.
2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jó volna, ha minél előbb elmondanád neki, és a zárat tessék megcsináltatni, a nevelőapukát pedig nagyon szigorúan elzavarni a francba. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy meg is erőszakol a jövőben, de nem is kizárt. Jobb megelőzni a bajt.


A szék a kilincs alatt kiváló megoldás úgy a fürdőszobában, mint a saját szobádban is. Mindenképpen beszélj anyáddal, mert a nevelőapa az nem édesapa, azokban kevésbé van benne a tabu (a vérszerinti gyerekem nem dug.andó tabuja), amely megakadályozza, hogy rád másszon.


Ne pirulgass a nevelőpapa előtt, hanem cseszd le, ahogyan megérdemli. Normális ember ilyenkor maga pirul, elnézést kér és takarodik a francba.

2012. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha anyukád elbagatellizálja a témát, vagy lehülyéz, tagad, vagy nem akar foglakozni a témával, akkor AZONNAL kérj segítséget az iskolában, az osztályfőnöktől, az iskolapszichológustól, mert ez jelzésértékű: azt jelenti, hogy anyád "zöld utat" adott magában a nevelőapádnak, hogy rád mászhat. Bármilyen durván is hangzik, de ez az igazság. Nagyon sok anya gyűlölködik beteges irigységében, mert nem bírja elviselni, hogy a lánya fiatal(abb), szép(bb). Ez ocsmány dolgokig fajulhat.


A családon belüli elkövetett gyermek/fiatalkorú elleni nemi erőszaknak mindig vannak előjelei, pl. ilyen "apróságok", mint amiről te írsz.


Jobb félni, mint megijedni.

2012. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16-os! Tévedés azt hinni, hogy a családon belüli pedofília a nevelőapák körében gyakoribb. Édesapáknál is ugyanolyan mértékben előfordul. A nevelő/édesanyák viszont kisebb arányban szerepelnek a statisztikákban.
2012. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%

Egy dolgot tisztázzunk: ez nem pedofília. Pedofil nemileg éretlen gyerekekre izgul, a kérdező nem az.


Rám történetesen nyitott a nevelőapám, épp fürödni készültem, hála istennek még bugyiban és melltartóban voltam. Annyit mondott: "Jézusom, ne haragudj!", és becsukta az ajtót. Egyáltalán nem mosolygott, hanem meglepődött.


Ha azt mondta volna: "Ne segítsek kikapcsolni a melltartód?", azonnal üvöltöttem volna Anyuért.

2012. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jó, nem pedofília, hanem családon belüli nemi erőszak. Így jó?
2012. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!