Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ki is a hibás? Vajon...

Most ki is a hibás? Vajon megcsal?

Figyelt kérdés

barátommal 1,5éve járunk.

Tartottunk egy 5napos szünetet miatta 1hete, de újra egymásra találtunk, szeretem:)

A kapcsolatunk legelején társkeresőzött, nagon rosszul esett, nem csal meg, de volt 1félreérthető levél, aztmondta 10000x megbánta.

Ma átmentem hozzá, gépeztem és láttam h regisztrált egy oldalra aminek az a neve h Fishing a friends.

Nagyon megijedtem és nekitámadtam, elmondta hogy ez egy angol oldal, az osztálytársa ajánlotta neki, hogy itt emberekkel lehet levelezni akik angolok, próbálájk meg mert egyiküknek se megy az angol, itt a vizsga hátha ssegit.

Nem hittem neki, be akart lépni a fiókjába, de nem engedték belépni, igényelte a jelszóemléketetőt, de azt irta angolul h az adott cimen nincs regisztráció.

Bizonyitékul megmutatta a mail cimét is, valóban ott volt az üzi amit az oldalról küldtek neki, valóban azzal regizett, de a jelszó emlékeztető nem jött.

Beregiztem az oldalra, szerintem törölte magát, nem találtam meg.

Összevesztünk, könyörgött h bizzak benne, ne reagáljam túl, és fejezzem be azt h mindig arra gondolok h megcsal sírtam énis és ő is.

Nem hittem neki, mindent gyanúsnak találtam, eljöttem. képes volt utánam jönni.

Azt mondta csak érdekelte az oldal és megnézte, mert jólett volna azért angolokkal levelezni hogy tanuljon valamit, mivel korábban cikiztem h nemtudja a nyelvet, fel akart vágni h igenis megy neki. Nem hitte h félreértem. Elmondta h nem akart bajt és nem csajozna főleg nem egy angol oldalon.

Nagyon bánt ez az egész... félek hogy tényleg hátsó szándéka volt. KI MIT TENNE???


2012. ápr. 17. 19:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Szeretem, nagyon fáj ez az egész. Megbeszéltük h nincs több kamu... nemtudom mit higyjek, sírok. KI MIT TENNE? VAGY KI MIT HINNE? ÉN REAGÁLTAM TÚL????

Váltig azt állitja semmi bünt nem követett el, mindig én látok rémeket és nekem már a legkisebb oldalból is megcsalást kell kihoznom

2012. ápr. 17. 19:22
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

hát nem kell ehhez nagy észnek lenni:

Két e-mail címről regisztrált. az egyik az, amit megmutatott neked, és amin egyszer volt egy értesítő, hogy regisztrált. A másik, amin szintén van egy értesítés, hogy reg-elt, plusz a jelszóemlékeztető.

Olyan nincs, hogy nem kapja meg az emlélkeztetőt, mikor kéri. És lám, pont akkor, amikor te számonkéred.

És azért nem találtad meg, mert ha ennyire trükkös, akkor simán álnéven van fent. Nem annyira hülye, hogy saját néven véletlenül ismerősökbe botoljon, azok meg beköpjék neked.

kutyából nem lesz szalonna.

Mellesleg 1,5 évből 5 hónap szünet....

2012. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

ja, azt elfelejtettem, hogy mikor be akart jelentkezni, akkor nem "nem engedték", hanem szándékosan rossz jeslzót írt be.

Túl sok a véletlen. Pont nem engedik be, pont nem kap emlékeztetőt....

Több, mint gyanús.

2012. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

5NAP szünet volt, nem HÓNAP. Abban az 5napban is tepert utánam, pedig undok voltam vele:(


De az osztálytársai is fent vannak, akiket ismerek! Bármikor megkérdezhetném őket!

És pont egy angol oldalon mikor nemis tud angolul irn meg beszélni se??? Ez fura, akkor csinálja magyaron

2012. ápr. 17. 19:27
 5/25 A kérdező kommentje:

mert ha tényle gprofi angolos aztmondom megértem, de megmukkanni se tud! 2es angolból, ugy rugdossák át.

Osztálytársai tuti fentannak! Láttam előzményekbe h a srácnak irt, (a srác a becenevével regizett és az előzménybe azvot h neki irt, EZ TUTI!)

MIÉRT PONT ANGOL OLDALON? EZT NEMÉRTEM, HA MEG AKARNA CSALI NEM ANGOL HANEM MAGYAR OLDALON NYOMATNÁ.... NAGYON FÁJ:( MOST MIT TEGYEK???:(

2012. ápr. 17. 19:30
 6/25 A kérdező kommentje:

plusz az apjának is mesélt az oldalról!!!!

Szóval az apjának miért mondta volna el ha nagy titok??? NEMÉRTEM.

2012. ápr. 17. 19:30
 7/25 anonim ***** válasza:

5 nap igen, félreolvastam. bocsi.

Fiygi, valóban meg tudod kérdezni a barátait, akik szintén fent vannak, de ők mit tudnak érdemben segíteni? Semmit. Csak annyit tudnak, hogy igen a barátod fent van. de ezt te is tudod.

Azt ők sem tudhatják, hogy kikkel levelezik, esetleg flörtöl. Mellesleg nem kell nyelvtudás a csajozáshoz. Elég egy kamera. :( Mellesleg a csajozáshoz használatos szavakat könnyen ki lehet online szótárazni.

Mellesleg nem izgibb egy külföldi lány, mint egy magyar? És ha a barátai is fent vannak, akik szintén magyarok, akkor lehet, hogy magyarul is csajozgat.

Lehet, hogy tévedek, de valamit titkol. Olyan nincs hogy be se tud lépni, emlékeztetőt sem kap.

Lehet, hogy a barátai is csak az egyik email címéről tudnak, amiről a saját nevén reg.-elt. Talán a másik titkosról ők sem tudnak. :(

2012. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

beirtam googleba az oldal nevét és hozzá kulcsszavakat ami alapján ő fent lehet, de semmitsem adott ki.

Nagyon tepert utánam, esküszöm nemértem. Ha szeret miért hazudna, és miért csinálná ezt???:(

MIT TEGYEK MOST? :'(

2012. ápr. 17. 19:42
 9/25 A kérdező kommentje:
tuti azzal a névvel regizett! Nem tudhatta h ráakadok ergo kise törölhette, ez a név megvolt legörditő sávban ami tárolja a neveket. vagyis megjegyezte. És az előzményekre mikor rámentem akkoris azt irta h login kiirta a felh. nevet és kérte a jelszavát. meg a mail simét is kiirta automatikusan az oldal.
2012. ápr. 17. 19:46
 10/25 anonim ***** válasza:

megint én.

Komolyan elvesztettem a fonalat. Ő maga vallotta be, hogy regisztrált. És azt sem mondta, hogy törölte azóta magát, hiszen, akkor minek próbálkozott volna a belépéssel.

Akkor mi a kérdés?

Fent van, csak találod meg. Nyilván ügyelt a profilszerkesztésnél, meg a kulcsszavaknál arra, hogy ne találja meg olyan, aki lebuktathatja.

2012. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!