Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ki is a hibás? Vajon...

Most ki is a hibás? Vajon megcsal?

Figyelt kérdés

barátommal 1,5éve járunk.

Tartottunk egy 5napos szünetet miatta 1hete, de újra egymásra találtunk, szeretem:)

A kapcsolatunk legelején társkeresőzött, nagon rosszul esett, nem csal meg, de volt 1félreérthető levél, aztmondta 10000x megbánta.

Ma átmentem hozzá, gépeztem és láttam h regisztrált egy oldalra aminek az a neve h Fishing a friends.

Nagyon megijedtem és nekitámadtam, elmondta hogy ez egy angol oldal, az osztálytársa ajánlotta neki, hogy itt emberekkel lehet levelezni akik angolok, próbálájk meg mert egyiküknek se megy az angol, itt a vizsga hátha ssegit.

Nem hittem neki, be akart lépni a fiókjába, de nem engedték belépni, igényelte a jelszóemléketetőt, de azt irta angolul h az adott cimen nincs regisztráció.

Bizonyitékul megmutatta a mail cimét is, valóban ott volt az üzi amit az oldalról küldtek neki, valóban azzal regizett, de a jelszó emlékeztető nem jött.

Beregiztem az oldalra, szerintem törölte magát, nem találtam meg.

Összevesztünk, könyörgött h bizzak benne, ne reagáljam túl, és fejezzem be azt h mindig arra gondolok h megcsal sírtam énis és ő is.

Nem hittem neki, mindent gyanúsnak találtam, eljöttem. képes volt utánam jönni.

Azt mondta csak érdekelte az oldal és megnézte, mert jólett volna azért angolokkal levelezni hogy tanuljon valamit, mivel korábban cikiztem h nemtudja a nyelvet, fel akart vágni h igenis megy neki. Nem hitte h félreértem. Elmondta h nem akart bajt és nem csajozna főleg nem egy angol oldalon.

Nagyon bánt ez az egész... félek hogy tényleg hátsó szándéka volt. KI MIT TENNE???


2012. ápr. 17. 19:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
lehet nem hisztiznék be, hogyha nem hazudna. nemde?
2012. ápr. 18. 11:46
 22/25 anonim ***** válasza:
Te alakítod úgy a dolgokat, hogy hazudjon. Ezt a helyzetet is te alakítottad ilyenné. Amúgy is, miért hiszed azt egyből, hogy ha regisztrál valahova, akkor azt csakis azért teszi, hogy csajozzon? Attól, hogy te nem hiszel neki, az még nem jelenti azt, hogy hazudik is. De mit csináljon szerencsétlen, ha te mindenen kiakadsz? Inkább titkolódzik előled, mert mindenért harapsz. A te hibád, hogy ilyen lett a barátod. Esetleg magadból indulsz ki? Neked vannak pasizós ügyeid, és kivetíted rá a bűntudatodat? Vagy nem vagy megelégedve magaddal, önbizalomhiányban szenvedsz? Előbb utóbb megunja a hisztirohamaidat, és elhagy. Ha nem hagyod abba a vádaskodást, a féltékenykedést, akkor ki fog dobni, mint macskát.... A kapcsolat alapja a bizalom. Erre neked meg bizonyítékokat kell mutatni, és még akkor sem hiszel neki, hanem mindenféle összeesküvés elméletet gyártasz. Nyomozol utána, regisztrálsz, csak hogy leellenőrizd. Amúgy még mindig az a véleményem, hogy nagyon, de nagyon kislány vagy még. Lelkileg legalábbis.
2012. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem is csoda ha hazudik, ilyen "nő" mellett nem igen tehet mást, max kidob, akkor meg majd te rinyálsz. Újra. Minek vagytok ti egyáltalán együtt.
2012. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hmm.. tényleg gyanús. Olyan lánynak akarja megmutatni, hogy ő tud angolul aki még magyarul sem tud helyesen? Lehet azért titkolta pl. előtted, hogy regisztrált mert tudja, hogy egy féltékenykedő .... vagy és úgy sem fognád fel a dolgokat. Remélem talál magának minél előbb egy normális csajt szerencsétlen.


Te meg keress fel orvost mert beteges amit már itt művelsz. Plusz ajánlom a netikett áttanulmányozását is, hátha az valami mente a menthetetlenen azért mégis csak...

2012. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tényleg gyanús kicsit, de szerintem túlkomplikálod! Voltam hasonló helyzetbe, párom le is bukott, magyar oldalon, Megbocsátottam, de nem fejtem el. Ha csajozni akarna akkor magyar oldalon keresgélne, főleg ha nem is tud rendesen angolul. Szerintem ez most felejtős történet, de azért figyelj oda mostanában kicsit. És hagyd abba a hisztizést, ezzel csak tönkreteszed a kapcsolatodat, ne kéresd magad, tényleg próbálj bízni.
2012. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!