Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ki is a hibás? Vajon...

Most ki is a hibás? Vajon megcsal?

Figyelt kérdés

barátommal 1,5éve járunk.

Tartottunk egy 5napos szünetet miatta 1hete, de újra egymásra találtunk, szeretem:)

A kapcsolatunk legelején társkeresőzött, nagon rosszul esett, nem csal meg, de volt 1félreérthető levél, aztmondta 10000x megbánta.

Ma átmentem hozzá, gépeztem és láttam h regisztrált egy oldalra aminek az a neve h Fishing a friends.

Nagyon megijedtem és nekitámadtam, elmondta hogy ez egy angol oldal, az osztálytársa ajánlotta neki, hogy itt emberekkel lehet levelezni akik angolok, próbálájk meg mert egyiküknek se megy az angol, itt a vizsga hátha ssegit.

Nem hittem neki, be akart lépni a fiókjába, de nem engedték belépni, igényelte a jelszóemléketetőt, de azt irta angolul h az adott cimen nincs regisztráció.

Bizonyitékul megmutatta a mail cimét is, valóban ott volt az üzi amit az oldalról küldtek neki, valóban azzal regizett, de a jelszó emlékeztető nem jött.

Beregiztem az oldalra, szerintem törölte magát, nem találtam meg.

Összevesztünk, könyörgött h bizzak benne, ne reagáljam túl, és fejezzem be azt h mindig arra gondolok h megcsal sírtam énis és ő is.

Nem hittem neki, mindent gyanúsnak találtam, eljöttem. képes volt utánam jönni.

Azt mondta csak érdekelte az oldal és megnézte, mert jólett volna azért angolokkal levelezni hogy tanuljon valamit, mivel korábban cikiztem h nemtudja a nyelvet, fel akart vágni h igenis megy neki. Nem hitte h félreértem. Elmondta h nem akart bajt és nem csajozna főleg nem egy angol oldalon.

Nagyon bánt ez az egész... félek hogy tényleg hátsó szándéka volt. KI MIT TENNE???


2012. ápr. 17. 19:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Istenem, nem az az oldal neve hogy fishing girlfriends, öcsém, gondolkozz már, egy pasi ennyire teper egy lányért össze kéne tenned a kezed,ha meg nem hívna az lenne a hiszti tárgya, tuti nem vagy több 17-nél. Jobb is ha kidobod, megérdemel egy értelmes normális lányt.
2012. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%

a srác ha ilyen vagy, igen először sír és könyörög, de eljön az idő, amikor gyűlölni fog és kidob, mert te nem fogsz megváltozni.

majd figyeld meg.

2012. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagáltad.
2012. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

sajnos akkor lese esett, de az előzmények közt sokszor szerepelt a hotmail cime.

Biztosan arra regizett, igy tehát abban is hazudott hogy nem tud belépni, ergo fent van más cimmel és nvvel tehát van mit titkolnia.

Ugy érzem ennyi volt, bárhogy ius fáj itt már nincs miről beszélni:(

2012. ápr. 17. 20:32
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Én is úgy érzem. Nem értem, mit hisztizel.
2012. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy ellenőrzöd, de ne büntesd már, amíg azt sem tudod, csinált-e valamit.
2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Regisztrálj álnéven és írj rá. Mitommén: Szintén magyar? (Q sok smiley-val)

Vedd rá, hogy levelezzen. Ha már fellép és visszaír, bukta van, de nem lekváros. Ha letagad téged, szexchatelni akar, akkor ne pazarold az idődet.

Ha ír, de megmondja hogy Bocs van barátnőm és csak angolul tanulok, akkor mosolyogj egy jót és kész.

Ennyi.

2012. ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
utolsó, nem érted. azon a felhasználónéven NEMTALÁLOM FENT! DE MÁSON SEM AMIVEL PL JÁTÉKOLDALAKRA REGIZIK, NINCS MEG TEGNAP ÓTA KERESEM, PEDIG TUTI KAMUZIK
2012. ápr. 18. 07:46
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
NE ÜVÖLTS!!! Te írtad, hogy tudod milyen néven regisztrált, láttad az email-jét, ott volt, hogy milyen néven regisztrált. Arra nem gondoltál, hogy esetleg mégis letörölte magát, mert látta, hogy behisztiztél már megint? Amúgy mennyi idős vagy? 15-16? Mert ha 20-on felül vagy, akkor iszonyat gáz vagy. Hisztizel, de ezzel azt éred el, hogy egyszer tényleg megunja a gyanusítgatást, és megcsal.
2012. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem nagyon jól látod a dolgokat.
2012. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!