Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós és exfeleség probléma!...

Anyós és exfeleség probléma! Ki hogy látja, én gondolom rosszul? Ez nekem nagyon rosszul esik! Nagyon zavar, hogy a hátunk mögött sunnyognak, meg szervezkednek! Pl. megbeszélik, hogy mikor is legyen apás hétvége?!

Figyelt kérdés
Már 4 éve élünk együtt a párommal,van 3 gyerekünk,neki 2 nekem 1 aki velünk él.Az történt,hogy a napokba kiderült,hogy a "drága"anyósom az ex menyének,mindent kitálal rólunk.Úgy derült ki,hogy mondtam valamit az exről anyósnak,és anyós meg elmondta az exnek,mert az számonkért engem..Kiderült,hogy anyós engem nem szeret se a gyerekem,mert csak akkor beszélünk,ha muszáj,pedig régebben összejártunk.Csak voltak dolgok amibe nem egyeztünk és azóta "kegyvesztett" lettem.Mikor megkérdeztem miért van jóba az exxel,azt mondta,hogy nincs csak a unokák miatt beszélnek!persze,akkor miért tud mindenről ami nálunk van?!meg azt mondta,hogy őrá,jobban tud hatni mint rám!!Meg én kivételezek a gyerekekkel,mármint az enyémmel.Ez igazábból nem igaz.Mert 2 éve nem vettem játékot a kisebb gyereknek,csak a sajátomnak,de azért mert nem kért semmit!!Még én vagyok az aki az apjuknak mondja,hogy vegyünk ezt-azt a gyerekeknek!!Van 6 unoka,abból 1-nek,történetesen akinek "nem vettem" játékot,állandóan kivételezik vele!Az ex meg hozzámvágta,hogy menjek dolgozni,mert akkor nem kellene minket eltartson a páromnak..sőt anyós is így van ezzel..de egyszerűen nincs munka..Vagy a gyereket nem tudom megoldani.A minap is volt az ex az anyósnál,meg jönnek névnapra..stb..2 évvel ezelőtt meg nem is beszéltek!
2012. ápr. 18. 11:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A férjednek kellene a sarkára állnia és megmondani nekik, hogy márpedig abba, hogy elhozza a gyerekeket, neki (is) van beleszólása és mivel te a felesége vagy, neked is. De mint írtam, nem tudom van-e bírósági végzés arról, hogy mennyi időt kell az apánál töltsön a két gyerek.

Amíg a férjed nem foglalkozik ezzel, addig te dúlhatsz-fúlhatsz, akkor sem tudsz mit tenni.

A gyerek ajándékra visszatérve: hiába nem kéri, apróságot akkor is vettem volna neki, max. nem játszik vele, de legalább te vettél. Mert ez így kívülről tényleg elég bunkó dolognak látszik, hogy az egyik kap, a másik nem kap.

2012. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Eddig is tudtam,hogy nem csíp engem az ex.Bár nem tudtam miért,de kiderült,hogy engem okol,mert anno ő vissza akart ide jönni,csak közbe én lettem a páromnak.Anyóssal azóta nem beszélek,nem is fogok,csak ha nagyon muszáj.Igyekszem az exxel se foglalkozni,de úgy nehéz ha mindig kitalál valamit!Pl.anyóspajtással megbeszélték,hogy ne most hanem jövőhéten legyen apás hétvége!!Kitaláljátok miért??!hát mert az hosszúhétvége 4 napra megszabadulna a gyerekektől!!Pont mondtam a páromnak,hogy figyelje csak meg,majd kitalálja hogy cseréljenek!és mi lett??Anyós telefonált,hogy hogy legyen!!Ez bosszant!NEM az ex!!
2012. ápr. 18. 11:58
 13/28 A kérdező kommentje:
Naés az nem bunkóság,hogy pl.karácsonykor a 6 unoka így kapta:2 kapott 5000-5000ft,az egyik kicsi kapott vagy 4000ft-ért ajándékot,a párom gyerekei a kisebb vagy 6000ft-ért,a másik kapott 3000ft-ot majd "adok még" egy 1000-est címen/azóta is adja/,az enyém meg kapott 2 kis vonatot kb.2000ft-ért!Vagy húsvét pl.mindenki kapott 1 tábla csokit,a kicsi/páromé/2 mesekönyvet,plusz 2000-2000ft.DE csak ők ketten!!
2012. ápr. 18. 12:03
 14/28 A kérdező kommentje:
Ja a kicsi 9 éves egyébként!!
2012. ápr. 18. 12:04
 15/28 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha a párod eltart téged meg a gyereked, miért zavar mennyit vannak ott az ő gyerekei? Inkább örülj neki, hogy jó a kapcsolatuk az apjukkal és inkább vele vannak, mint ezzel a nővel.


A játék: egy alkalom oké. De két éve nem vettél neki semmit? Ez nagyon durva.


Az meg, hogy az ex mikor meg anyósodhoz az ő dolguk. Ti akkor ne menjetek.

2012. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Már bocs: te nem veszel semmit a gyereknek, de anyósod vegyen a tiédnek????
2012. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Dehogy 2 éve nem vettem semmit!!Anyós emlegette,hogy 2 évvel ezelőtt nem vettem akkor semmit!!Mostis kaptak pénzt édességet!Lassan ruházni is mi szoktuk őket!Nem tart el a párom,csak neki azért többa bevétele mint nekem!
2012. ápr. 18. 12:06
 18/28 A kérdező kommentje:
Olvassátok már el rendesen amit írok!!szoktam venni nekik,akkor fordul elő egyszer hogy nem vettem!De anyósa többi 4 unoka között is kivételt tesz!!
2012. ápr. 18. 12:08
 19/28 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyerekek 80%-ba velem vannak itthon.Nem az apjukkal.
2012. ápr. 18. 12:12
 20/28 anonim ***** válasza:

Úgy derült ki,hogy mondtam valamit az exről anyósnak,és anyós meg elmondta az exnek,mert az számonkért engem.


Ismered azt a mondást, hogy nem szól szám, nem fáj fejem? Ha nem, ízlelgesd kicsit.


26 N

2012. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!