Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (pakapcsolati...

Most mit tegyek? (pakapcsolati problema)

Figyelt kérdés
mindjart 8 honapja jarok egy fiuval... az elso heten csokolozott ket masik csajjal is, mert azt hitte en csak szorakozom vele... aztan minden rendben ment... az utobbi ket honapba viszont eleg suruek voltak a vitatkozasok nalunk, es ensem viselkedtem eppen ugy ahogyan kell... kozbe kiment kulfoldre nemetorszagba, es azt kerte tanuljak egy kicsi nyelvet kuld penzt es egy honap mulva mehetek utanna.... na de! ma egy volt baratom huga felvette msnen, beszelgetett vele, kepet csereltek, a nbaratom azt mondta aranyos... a csaj azt hazudta ois ottvan nemetorszagba, es a pasim talalkozni akart vele... a csaj rakerdett mi a hejzet velunk azt mondta szeret de el akar felejteni mert sokat vitatkozunk, nem jovunk ki jol... es jo lenne ha talalna egy ojat aki el tud feledtetni... a csaj csak azert csinalta ezt, hogy en kibelkuljek a batyjaval akivel egy eve szakitottam, de en nem akarok... nagyon szeretem a mostani parom mit tegyek? probaljam menteni a kapcsolatom vagy hagyjam a fenebe?
2012. ápr. 19. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
áá semmi értelme....
2012. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tűnik valami jó partinak a barátod!

DE: nem egy kívülálló hülye csaj beszámolója alapján kéne döntened.

Csak hát ugye azért hiszel el bármit egy idegennek, mert eleve nincs bizalmad a barátod felé.

Ezeket gondold át, meg az első mondatodat, amit írtál. Már eleve rosszul kezdődött az egész.


Amúgy hány éves vagy?

2012. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos a csaj bemasolta a beszelgetest, a baratom se tagadta. 24 vagyok
2012. ápr. 19. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Akkor tényleg nincs nagyon értelme egy újabb esélynek...

És azzal a lánnyal sem barátkoznék.

2012. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez sajnos már lejátszott meccs. Keress jobbat, megérdemled.
2012. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jaja, ezt felejtsd el mert csak hülyére venne ezek után.. 23/F
2012. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!