Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki vágyna olyan apukára...

Valaki vágyna olyan apukára mint az enyém?

Figyelt kérdés
Az apám olyan nagyon szeretlek kislányom típus. Ölelget puszilgat stb... De jobban szeretném ha mondjuk vicces lenne és nem lenne ilyen érzelgős. Pl.: röpizésnél amikor a barátainkkal játszunk és egy csapatban vagyunk és pontot szerzünk, dícsérget megpuszil. Jobb lenne csak egy pacsi vagy valami. És amúgy sem akarok apuci kicsi lánya lenni, mert van egy barátom aki tetszik és bármit jól csinálok, máris jön a "jajj de ügyes vagy" meg ilyenek. Van akinek hasonló a helyzete? 13/L

2012. ápr. 19. 19:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Hú ez a kérdés de felzaklatott
2012. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
13 éves vagyok az apám 5 éve halt meg nem tudom te mit képzelsz magadról ,hogy ilyen kérdést teszel fel mert én bármit megadnék ha mégegyszer megölelhetném
2012. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 kökkenet válasza:
az én édesapám le se szar.kb az utcán sem köszön.úgyhogy szerintem csak örülj neki hogy ennyire szeret!!
2012. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Klaus7 válasza:

Hát ez elég szánalmas kérdés volt...szerintem inkább örülnöd kéne neki.... Igen sokan vágynak ilyen apukára képzeld el...

Uristen ilyen embert.-.

2013. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!