Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok vele ezekért?

Szakítanátok vele ezekért?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátommal, de sok dolog nem hagy nyugodni.

Ő azt mondja, hogy sokáig szeretne velem maradni, szeret engem nagyon, sokszor fel is hív...

DE!

Nem is tudom, hol kezdjem... Ma pl. álltunk a tablójánál, nézegette a csajok képeit, és közölte, hogy közülük egy-kettőt meg ***khm khm...-na.


Alig-alig csókol meg, csak lenyom egy puszit.


Szex közben, ha elmegy...egy szó nélkül befejezi, felöltözik és elalszik, én meg mindig hoppon maradok.


Állandóan leszólja a ruháimat. pl.: "neked csak olyat ruhád van, ami veled egyidős?"

Hozzáteszem nem, de szeretem a retro ruhákat, szerintem stílusosak.


Öcsém nem egy szent gyerek, nem túl szófogadó. Egyszer rosszalkodott valamit, és hiába kértem, hogy hagyja abba, nem akarta. Erre barátom odament és megütötte. akkor még csak 5 éves volt.


Utálja a háziállataimat, a barátaimat is. Leszólja őket, hogy csúnyák, esetleg b*zik stb...


Anyura is állandóan megjegyzést tesz, pedig 2 helyen dolgozik azért, hogy eltartson minket.


Húsvétkor annyi volt a nagy locsolás, hogy wc-ről jövet, kézmosás után nem törölte meg a kezét és rám spriccelte a vizet "húsvétot, cica" szöveggel, körítésnek.


Sose mentünk együtt sehova, sőt... az évfordulónkon is én fizettem ki a kaját, én foglaltattam asztalt, ráadásnak meghívta 3.-nak az egyik haverját is...


Állandóan lehúz kajával, cigivel.


Egyszer már otthagytam, nem is olyan rég, egy hónapja kb, de én mentem hozzá vissza, amit azóta bánok kicsit, mert neki kellett volna próbálkozni a kapcsolatunk rendbehozatalával és nem nekem.


Szerintetek? 18/L


2012. ápr. 19. 19:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám.
2012. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általánosságban is furcsa, hogy ilyen és hasonló körülmények között miért vannak együt párok. A pofámról sülne le a bőr, ha akár csak a felét megcsináltam volna akármelyik barátnőmmel. Hol a tisztelet a másik iránt?? Lányok, ne hagyjátok magatokat:)
2012. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég, neked ez még kérdés?

Együtt vagy egy sráccal, aki agresszív, bunkó, sz.rba se néz, és a jelek szerint nem is szeret? Hát hogy alacsonyíthatod le ennyire magad? Állj a sarkadra, még mielőtt gyereket csinál neked/elvesz, mert aztán az életben nem menekülsz tőle...

2012. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj el tőle gyorsan, ne fecséreld rá az idődet! Ennyi elég tapasztalatnak, hogy tudd milyen a nem jó kapcsolat. Ennél csak jobbat találhatsz, és fogsz is biztosan. Sok sikert a továbbiakhoz!
2012. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt indokok töredékéért repülne tőlem.

Nem nőtt fel még ahhoz, hogy vállaljon egy kapcsolatot felelősséggel, tisztelettel. Sőt...és lehet, hogy nem is fog soha.

Egy ideig "jó" volt számodra ez a fajta járogatás, kipróbáltad ezt is, de most ideje továbblépni!

Sok sikert!

23N

2012. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha hízol a gyógyszertől, akkor váltani kell, mert nem mindegyik hat rád így!

Amúgy: simán otthagynám ezt a palit, állj a sarkadra, egy igazi párkapcsolat nem ilyen!

2012. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy jóval fiatalabb öcsém, ő most 7 éves, akár milyen rossz is, soha senki nem emelhetne rá kezet. Azzal a lendülettel kentem volna el a "barátod" száját a helyedben. Nálam ez az ami abszolút leverte a biztosítékot. Mondjuk a leírásodban szereplő többi "nemes cselekedete" is megérne egy misét. Én nem nagyon gondolkoznék a helyedben. És eszedbe se jusson bánkódni egy ilyen miatt.

Fel a fejjel, jobbat érdemelsz, nem egy ilyen retardáltat. :)

2012. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én párom mondana nekem nyíltan ilyeneket,útban lenne a repülés felé.Csak viccből szokta nekem mondani a legrondább, legdagadtabb lányokra.


Lehet nem szeret csókolózni, ennek az okát azért kideríteném.


Nem érdeklik a te igényeid :/


Közöltem volna vele,hogy akkor vegyél nekem újakat! fülét farkát behúzta volna!:P


Bárki megütné a tesómat,szanaszét tördelném.[igen, lányként:D]


Lehet nem szereti az állatokat,fél tőlük. :S


Anyumért is kapott volna már.


A locsolást kihagytam volna szívesen, nem jó arra kelni,hogy a párod egy üveg hideg vízzel locsol :D

Azért még nem is haragudnék.


Itt látszik,hogy elég rendesen lehúz.És még a haverja is? Pfff. azt is te fizetted?:O


Lehúz.


Hagyd ott!Ne érdekeljen mit szól hozzá.Ne legyél lábtörlő.

2012. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2012. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátom nem tudná megkedvelni a háziállataimat, 2 hét után repülne. A testvéremet ne üsse senki, egy idegen pláne.


Én 1 hónapig nem bírtam volna vele együtt lenni.

2012. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!