Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodik egy anyunak,...

Miért panaszkodik egy anyunak, hogy nincs pénze, heti 1 joghurtot tud venni a gyerekének, de műkörmösre meg fodrászra telik neki? Nem értem!

Figyelt kérdés

Tegnap hallottam a buszon egy anyukát. (Mentálisan beteg, van róla papírja, kap X összeget asszem rokkant nyugdíjra. Munkát nem vállalhat a betegsége miatt).

Megdicsérte egy nő a haját meg a körmét. Erre az anyuka dicsekedett, hogy igen most jött a fodrásztól, előtte meg a körmét csináltatta meg, és az utolsó 10 ezreséből otthagyott 7 ezer ft-t.

Aztán meg panaszkodott, hogy jajj a gyereknek nem tud venni semmit szülinapjára, örül ha heti 1 joghurt jut neki.

Biztosan én vagyok ilyen idióta, de én inkább lemondok a fodrászról és a műkörömről, csak hogy a gyerekemnek a szülinapjára tortát vegyek vagy süssek.


Mielőtt letámadtok, látásból ismerem a nőt, mindig új körmei vannak, és a fodrászhoz is gyakran bejár. (közös a fodrászunk)


2012. ápr. 20. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%
Én egyszer egy ilyennek visszakérdeztem. Fel volt háborodva, hogy én minek szólok bele az ő magánéletébe, semmi közöm hozzá. Mondom jó, de akkor panaszkodjon másnak, az is a magánélete.
2012. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
A mentálisan beteg anyuka lehet ám nárcisztikus személyiségzavarral küzdő is. Az is mentális probléma...de még mekkora! :(
2012. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kis kibeszélős kérdés. A választ tudod, de hallani akarod mert jólesik: az anyuka önző és gáz. Én is ezt gondolom róla, de tudod vannak ilyenek, ennyi erővel azt is kérdezhetted volna mit gondolunk a terhesen dohányzókról vagy a gyereket verőkről, vagy a drogozókról.


A válasz mindre egyértelmű, elítéljük, de ez van. Vannak ilyenek, nekem attól nem lett most jobb hogy jaj de kibeszélhettem magamból őket.

2012. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kollégám, ugyanez volt. Műköröm, fodrászat havonta, meg alkalmi plasztikák. A csaj nem dolgozott, csak a férj.

Most a férj börtönben, a csaj a két gyerekkel, állása nincs, nagyszülők tartják el őket ...


Egy barátnőm dajka egy bölcsiben. Ő is mesélte, hogy a szülőknek nincs pénze semmire, de a gyerekért nem tudtak időben menni, mert anyuka műkörmöshöz ment, és azt hitte, apuka viszi haza. Úgy telefonáltak a nőnek, hogy mikorra várható az érkezés.

2012. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen ismerősöm.Terhes lett,megszülte a gyereket a nyomorba,a nagy semmibe,amikor lett volna lehetőség elvetetni.De nem akarta.Ezt még meg is értem,mert lehet,félt,hogy nem lesz másik.Legalábbis mindenkinek ezt mondta.A baj:Nagyon erős dohányos volt.Ha nem volt cigije,már szétverte az egész házat.Vagy dekkelt.Terhesen.A dekkek dekkjének a dekkjét szívta,ha arról volt szó.És ha valaki mondani merte neki,hogy lehet,le kéne tenni,nem kéne dohányozni terhesen,akkor úgy fel volt háborodva,hogy leszedte az ember fejét.Ennyi.

Amúgy nem érdemes ezeknek mondani semmit,egyik fülükön be,másikon ki.

2012. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Amikor a fent említett anyukát láttam, akkor szerencsére csak hátulról.

Meg a boltban "futottunk össze", de akkor a gyerekét fogta, a másik kezében meg kosár volt, nem figyeltem a körmeit.

2012. ápr. 21. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!