Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS, Anyôsom veszélyezteti a...

SOS, Anyôsom veszélyezteti a gyereket?!

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam 2éve homokot evett anyosom felügyeletében.(anyos azt mondta,hogy nem látta,mert hâttal ült a gyerek neki). Persze fel akartam robbanni mert honapokig jartunk dokihoz... azota büntetem ha csak a szajahoz emelte a kezet a homokozoban. Ma ott volt anyosnal. Du kerdeztem,hogy mit csinaltak mondta hogy jatszottak homokozoban. Kerdeztem hogy szadban volt a kezed? Azt mondta idezem " mama mondta egyek belole mert jo"

Felhivtam hogy megis mi a fenet kepzel magarol...azt mondta,hogy hát a tv mondta hogy evente fel kg kosz az jo. Azt hittem agyverzest kapok... mivel fegyverezzem le,hogy meg a haz kozelebe se jojjon? 2utca tavolsag,koltozes sajnos kizarva...


2012. ápr. 20. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

Hát igen, én is nosztalgiázva gondolok vissza a vizes homok ízére. Hmm.


Tényleg nem baj, HA a játszótérre nem járnak állatok. Pár napja volt a híradóban egy kislány, aki a fél szemére megvakult, mert szószerint sz@ros volt a homokozó.

2012. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Jaj ugyan már! Anyósod direkt cukkol, te meg ugrasz is rá azonnal.
2012. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Anyósod biztos, hogy nem így mondta, hogy edd csak, Pistikém! Csak ráhagyta, h jól van, nem lesz tragédia, ha kajol belőle. Egyébként igaza van, a gyereket pedig azért büntetni, mert a szájához emeli a kezét cseppet beteges dolog.
2012. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy beteges, vagy vagy túlreagálás, bár nem tudom, valahogy ÉN személy szerint nem nézem jól szemmel, ha a gyerekem egy játszótéri homokozóból majszolja a "homoksütit", amibe ki tudja hány állat pisilt/kakilt bele... Ha csak simán megkostolta volna itthon mittudomén a virágföldet, azzal nem lenne bajom, mert én is csináltam, + ha nem lett volna belőle előzőleg is baj....Szerintem ez azért elég csúnya "hecc" lenne anyóstól, de persze ha EZ a fajta kosz állítólag erősíti az immunrendszert..........
2012. ápr. 22. 10:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Légyszíves magyarázzátok el mi lepontozni való volt az első válaszban. Köszönöm. :)
2012. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért jártál vele HÓNAPOKIG dokihoz?


volt tünet?

vagy csak túlaggódtad?


(én sem engedném a kakis homokot.)

2012. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
3 hónapig jártunk, abból 1 hónapig voltak tünetek, hányt,ment a hasa, lázas volt néha, szóval elég csúnya dolog volt. A 2 hónap már nyugisabb volt, kevesebbet ment a hasa, inkább csak fájt neki.(+ sok kivizsgálás, amiből egyet sikeresen elkevertek, amiről azt hittem csak a filmekben fordul elő...)
2012. ápr. 26. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!