Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsalt vagy csak tervezi?

Vajon megcsalt vagy csak tervezi?

Figyelt kérdés

Parommal ma beszelgettunk a nemi eletunkrol ami jelenleg nem a legjobb. Megkerdeztem tole, hogy gondolt e mar arra, hogy felremegy?Nem nezett a szemembe es ugy mondta, hogy nem.Zavarban volt. Nem tudom, hogy ez mit jelenthet,de azota nem erzem ugyanannak a paromat.


Ha a ti parotok reagalt volna igy mire gondolnatok?


2012. ápr. 21. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a legjobb a nemi életetek?
2012. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hogy kell a megcsalást tervezni?
2012. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
19%

Gondolatban, álmában nyilván elképzelte már mással is az együttlétet. Emiatt érezte zavarban magát.

Tessék egy kicsit felpörgetni a némi életeteket! Fogd kézen a kis drágát, és menjetek el egy szexboltba. Vegyetek egy-két játékot, és nyomás haza! Mindjárt nem fog másról álmodozni! Bár ezek a cuccok elég drágák. Ha nincs más, szépen megkötözheted a függönyzsinőrral is akár, elfenekelheted egy kis faággal, vagy beöltözhetsz nővérnek. Tessék egy kicsit megmozgatni a fantáziádat.

2012. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy hazudik mert ha nem néz a szemedbe és zavarba jön tuti hogy vagy megcsalt, vagy tervezi vagy már rég előfordult vagy kitudja lehet van más is rajtad kívül. Én a helyedben egyenlőre nem piszkálnám őt ezzel, inkább beszélgetés közben amikor belemerül valamibe tehát nem figyel annyira akkor hirtelen tegyél fel egy ezzel kapcsolatos kérdést és akkor kifog derülni az igazság. Vagy próbáld meg kicsit leitatni.
2012. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 Ez nagy:DDD
2012. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én volt, hogy azt kérdeztem a páromtól, hogy megcsalt e.

ő sem válaszolt a szemembe, sőt nem is válaszolt,hanem visszakérdezett, hogy azért kérdeznék ilyet, mert én igen?


egy idő múlva, ha kiismered a párod, hogy mikor mire hogy válaszol, tudni fogod, hogy hazudott e.

2012. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!