Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy osszam be a pénzt?...

Hogy osszam be a pénzt? Hóvégére már alig marad, mindig sakkozni kell, hogy mit együnk.

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk, 23 évesek. Kb 160ezer ftot keresünk ketten, plusz 13800 ft kajabón fejenkét. Albérlet 30ezer+a rezsi, ami most télen sok volt a fűtés miatt, így volt kb 50ezer a rezsi, szóval már csak 80ezer ftunk maradt. ebből 15ezer személyi kölcsön, 10000 laptop hitel. maradt 55ezer ft+ a kajabónok. ez marad arra, hogy együnk, éljünk, plusz van 2 macskánk, de annyira sokat nem költünk rájuk. a hó utolsó hetére kb semmink nem marad, mint most is. ruhákat nem veszünk sűrűn, 2-3 havonta kb, akkor is kínaiból olcsó ruhákat. főtt ételt eszünk minden nap. mit csinálunk rosszul? tudtok adni tippeket?
2012. ápr. 25. 12:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

52es válaszolónak köszönöm szépen, megfogadom a tanácsot :)


a macskáktól pedig nem fogunk megválni, nagyon szeretjük őket. nagyon állatbarátok vagyunk.

2012. ápr. 25. 18:50
 62/65 anonim ***** válasza:
36%
Nekem heti 5 ezer forintom van kajára, és vagyunk négyen. Igaz nem cigizünk, és csak azt mosom ki ami koszos. Véleményem szerint az emberek nagy része mos mint az őrült, ha már kétszer rajta volt a farmer akkor irány a mosógép. Pedig a pénztárcádon kívül a környezetszennyezésre is kell gondolni, hogy a gyerekeid is láthassanak fűvet, fát, virágot. Amúgy itt a nagyszerű alkalom, hogy leszokjatok a cigiről. Máris két legyet ütöttetek egycsapásra. Marad pénz és egészség is. Ettől valszeg csak rosszabb anyagi helyzetben lesztek, tehát most kell megtanulni okosabban beosztani.
2012. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, mindenki itt akkora nagyokos ha mások életéről van szó. Nehogy már másnak ne legyen valami függősége, biztos valaki kávéfüggő, vagy csokifüggő, vagy mit tudom én. Miért a függőségen kéne spórolni. (Én nem dohányzok, mielőtt valaki pattogna)
2012. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
A cigivel tényleg sokat tudnátok sporolni.
2012. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
80%

63, talán azért, mert kenyér meg étel nélkül meghalnak, cigi nélkül meg tovább élnek..? Csak tipp volt.


Egyébként nem, nem feltétlen van mindenkinek függősége, nekem pl. nincs. Páromnak sincs.

2012. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!