Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vált ki akkora felháboro...

Miért vált ki akkora felháborodást, ha egy kapcsolatban lévő férfi kikezd egy másik nővel?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ha egy férfi a jelenlegi kapcsolatában mindent megkap, akkor valószínűleg nem néz másfelé.

Ha meg nem kap meg mindent, akkor kalandozik erre-arra, ilyen esetekben, miért a "csábító" nő a gaz?

Gondolom, ha minden jó lenne egy kapcsolatban, akkor nem kerülne ilyenre sor.

Illetve még az a kérdésem, hogy a flört kinek számít megcsalásnak? (kinek mi fér bele, hol a határ?)



2012. ápr. 26. 00:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
31%

szerintem vannak olyan típusú emberek, akik lehet, hoyg mindent megkapnak otthon, viszonylag jó is kapcsolatuk a házastárssal, mégis kell nekik az a kis plusz, amit egy kis kaland adhat.

nekem is volt már dolgom olyan férfival, aki kapcsolatban élt, mégsem adta fel, mert alapvetően szereti a párját, viszont abban az egy emberben nem talál meg mindent amit keres.

lévén, h nincs tökéletes ember, így nem is találhatna olyat, aki 100%ban megfelel neki. ezért keres néha mást.

meg tudom érteni őket is.


szerintem kár pálcát törni bárki felett, mindenki foglalkozzon a saját életével, pláne ha az neki megfelel, és ne másokat ítéljen meg. soha nem tudhatja a teljes igazságot.

2012. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!