Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy (meddő) lányt...

Attila1111 kérdése:

Megismertem egy (meddő) lányt és kiderült, hogy elég negatív és feszült. A kisfiával (9éves) ittuk a levét. A lány elköltözött fiával, hogy ne tegyen tönkre. Aztán állapotos lett. Én nem akarom így a babát . De ő nem veteti el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 23:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem csodálkozom rajta, hogy át baszott!
2012. ápr. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nagy tisztelettel köszönöm a válaszokat.Még akkor is ,ha negatívak.Sajnos meddőnek mondta magát és el is hittem.Míg járkáltunk orvoshoz a cukra miatt ,addig hitegetett,hogy nem lehet baba. . . .
2012. ápr. 27. 06:14
 13/30 anonim ***** válasza:
74%

Te meg bevetted, gratulálok.

Alap, h ha nem akarok gyereket, védekezek - mivel férfi vagyok, és még nem forgalomba hozott a hormongyógyi gumival.

Ja, és még jó, h nem veteti el, hisz szép kis összeghez jut majd általad. Neked pedig nem kell akarnod a babát, nem is kell látnod, egyszerűen fizeted a tartásdíjat, aztán csá.

Mellesleg ritka sz.mét az ilyen nő, előre sajnálom a kicsit.


Amúgy furcsa, de én egyből felfogtam, mit akar a kérdező, pedig reggel van még.

2012. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen egyébként hogy tévednek az orvosok. Nekem azt mondták nm lehet és 3 kisfiam van spontán mondjuk mi örültünk neki házasságba született
2012. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%

"elég negatív és feszült."


Mindig normális lányt keress mert annál rosszabb nincsen mint mikor utálsz vele lenni és ezután még át is ver!!


Ja és MINDENKÉPP csináltass apasági vizsgálatot! Lehet hogy ott is átvert!

2012. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%
De miért nem akarod a babát?
2012. ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%
A cukor miatt lehet, hogy azt mondták neki, hogy nem lehet több gyereke. Nekem inzulin rezisztenciám van, és nekem is azt mondták. 8 hónapig jártam endokrinológiára, szedtem a gyógyszert, semmi. A ciklusom is eléggé fel volt borulva. Az orvos azt mondta, ha gyereket szeretnék, szóljak, és elmondja, hogy megy a lombik. De nem kellett, a 9. hónapban spontán összejött. Úgy néztek rám mint az UFO-ra az orvosok. Tehát nem biztos, hogy hazudott neked a lány kérdező. Ha elköltözött, és azóta nem jelentkezett, akkor nem biztos, hogy a pénzedre megy. Üljetek le, és beszéljétek át, mi legyen most. Tenni már mást nem tudsz, védekezni kellett volna. Nem csak a nő dolga erre gondolni!
2012. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
17es detto ugyanez volt nálam is.
2012. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Anyám is meddő volt...az orvosok szerint.


De egy barátnőm is járt úgy, hogy hormonzavara volt, ez még a testalkatán is látszott, széles váll, széles arccsont. Papírja volt róla, hogy meddő, azóta két gyereke van...

2012. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

Meglepődnél ha tudnád hogy a rengeteg "szakmai" statisztika hogy készül. Mindenki azt hiszi hogy rendkívül komoly és alapos munka van minden mögött. Ha az ember megtudja valójában hogy készülnek csak pislog és már óvatosan hisz a statisztikáknak...

Meddőségnél is valaki 30-40 éve valamit összeszámolt/megnézett/kigondolt stb és úgy gondolta az meddőséget jelent. Aztán ez belekerült egy 10-20(30) éve íródott könyvbe és amelyik orvos most téged kezel az kb akkor tanult. Azóta meg talán megjelent pár revizió a témáról de az orvos nem fog erről mesélni hisz nem akar hiú ábrándot kelteni senkiben. A meddőség meg ugye "hivatalos" és azt már megtanulta.


Szóval max az meddő akinek nincs méhe!!!! Mindenki másnál vigyázni kell!!

2012. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!