Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is "szerelmes" a párja...

Más is "szerelmes" a párja hangjába?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen imádom a hangját, mindig kérem, hogy beszéljen. Olyan jó erős férfias hangja van. Hát még ha énekel...

Nektek is tetszik a férjetek/barátotok hangja?


2012. ápr. 28. 11:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a párom hangját, meg úgy igazából mindenét. Azt is imádom amikor nevet. Annyira édes. :)
2012. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hát lehet hogy most furcsa leszek, de nagyon bírom amikor hapcizik. Olyan, aranyos. A hangját is szeretem, volt már olyan hogy beszélt, én meg csak bámultam, és hallgattam a hangját. Azt már nem tudtam miről beszélt. :)
2012. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Abszolút, hihetetlenül imádom a hangját, élőben is, és telefonon is. Énekelni is nagyon szexin tud :)

Ahogy írtad, én is mindig úgy érzem, hogy a hangjába még külön is szerelmes vagyok :D

2012. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy imádom, ezt találtam az elején a legvonzóbbnak benne. Olyan, mint Anthony Hoppkins magyar hangja, iszonyú szexi, imádom, ha beszél :) (Szerinte persze nincs semmi extra a hangjában, a magáét mindenki máshogy hallja)
2012. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akikbe eddig szerelmes voltam, imádtam a beszédhangjukat is. Én is úgy voltam vele mint az egyik válaszoló, hogy csak hallgattam a hangját, de nem tudtam, miről beszél... a legutóbbi párom volt életem eddigi legnagyobb szerelme, benne még azt is szerettem, ahogy énekel, pedig borzalmas hangja volt, egy herélt kappan szebben énekel:D
2012. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!