Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a szülei folyton azt...

Akinek a szülei folyton azt hajtogatták, hogy egyedül marad, az úgy is lett?

Figyelt kérdés
Az én családom nagyon negatív.Nem akarom,hogy tönkretegyék az egész életemet.Ezért akarom tudni mások tapasztalatát.Nekem nagyon fontos,hogy legyen párom,enélkül semmi értelme az egész életemnek.Pasi nélkül minden sz@r,nekem ez fontos.Véleményeket nem kérek a hozzáállásomról,csak mások tapasztalatát szeretném hallani.

2012. ápr. 30. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én szüleim nem mondanak ilyesmiket. Max. egymás között, amikor nem hallom:)


Valószínűleg tudják, hogy rosszulesne, plusz tavaly lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak. Néha félek, hogy egyedül maradok, ugyanakkor lelkem mélyén tudom, hogy nem így lesz. Csak nehéz kivárni, hogy elémsodorja az élet azt, akit nekem szánt:)


Egyébként meg akit érdekelne egy bp-i normális, kedves 29 éves férfi, írjon!:)

2012. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem anyám mondogatta hogy aki a főiskolán sem jön össze senkivel az már később sem.Eddig ebben igaza is lett.Úgy látom szinte retteg attól hogy becsajozzak-na nem a szokásos anyuci kicsi fiacskája effektus miatt-hanem mert komolyan aggódik amiatt hogy kifúrnánk a lakásból meg hasonlók.Meg hogy ha sz ujja köré csavarna egy csaj és a végén a házat is elvinné mert én olyan birka természetű vagyok stb.Örül neki hogy ez a helyzet,legalább kárörvendezhet a hátam mögött miközben a szememre is hányhatja hogy nincs onoka.Célozgat rá mostanában úgy hogy xy-nak is már gyereke van.Mondom közben örül titkon ennek a helyzetnek.Igen szerintem számít ez is hogy milyen szövegeket nyomnak körülöttünk a családtagok.
2012. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

szerencsére apám egyáltalán nem foglalkozik a szerelmi életemmel, azt se tudja ha szerelmes vagyok, csak észreveszi, hogy sose vagyok otthon, akkor elkezdi mondogatni, hogy mit csinálok már megint, mit mászkálok.

Anyám se siettet, öreganyámék kérdezgetik az udvarlót van e már. Tök normális mindenkinek a hozzáállása. Sajnálom, amiért a te családod ennyire negatív....

Csak azért írtam le, hogy tudd, nem ez az általános. A hülyeségüket meg engedd el a füled mellett. A mamám mindig azzal idegesít, hogy az unokatesóm pasijának több a pénze, mint az enyémnek. Rólam meg ez pereg le, mert másképp nem megy, vitatkozni velük nem érdemes :S

2012. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Engem a szüleim eléggé szerencsétlennek tartanak,lehet,ezért állnak így a dolgokhoz.Az ő szemükben mindig is magányos,kitaszított gyerek voltam,most is az vagyok szerintük.Nem tudom,mi lesz így,én pozitívan állok mindenhez,nem vagyok szerencsétlen,de ezzel a negativitással teljesen kikészítenek.Azért jó hallani,hogy van,akinek sínen van az élete:)
2012. ápr. 30. 16:57
 15/23 anonim ***** válasza:

engem is cs.sztetnek ezzel.

mondjuk igazuk is lesz. egyszer volt pasim, 18 évesen, az úgy tönkretett hogy soha többet!

21/L

2012. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen ismertem meg párom, de előtte sokáig azt hallottam apámtól, hogy úgyse kellek majd senkinek.

Hát ennek 6 éve, azóta azt várja, hogy mikor leszek megcsalva, elhagyva. (mindenki magából indul ki...)

22/L

2012. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a társkereséssel nem volt gondom, az álláskereséssel annál inkább és egy idő után nap mint nap azt hallottam, hogy semmi sem lesz belőlem,.élhetetlen vagyok, stb.Próbáltam nem komolyan venni, de néha azon kaptam magam, hogy igen negatív, lehúzó hatással vannak rám ezek a rágalmazásai.

Nos, ez a társkeresés szempontjából is ugyanilyen hátráltató lehet!

2012. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

én állás+társ kereséssel igy vagyok..egyik sincs, bár az utóbbit nem annyira hiányolom..csak az állást

24 l

2012. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20éves koromban nagyiék elkönyvelték,hogy ha eddig nem mentem férjhez,akkor én már vénlány maradok.Nem így lett,de a sok mondogatás és ha ezt hangoztatják,ez valahogy beleivódik az emberbe és valóban kezdi elhinni.32 vagyok,már 7 éve kapcsolatban.Persze 2.év után már mikor lesz esküvő,baba.3év után,már azon gondolkoztak biztos beteg beteg vagyok és azért nem szülök.Mostanság szerencsére leszálltak rólam.
2012. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"24 évesen ieje volna már elköltöznöd otthonról te jó nő, vagy tényleg beszippant a saját családod..


Minek hagyod magad? Cuccolj el!


Hidd el lesz pasi akivel összeállj, annyi van mint a szemét, csak ne legyél túl finnyás!"



Köszi a tippet, de nem jó dolgomból nem költözök el...megvan rá az okom. (anyagiak)

Egyébként mi számít manapság finnyáskodásnak? Mert nem azért nem volt még 20 pasim, mert finnyás vagyok. De ha valaki a "megválogatom, hogy kivel jövök össze" gondolkodást finnyáskodásnak nevezi, akkor az vagyok. :D

2012. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!