Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a szülei folyton azt...

Akinek a szülei folyton azt hajtogatták, hogy egyedül marad, az úgy is lett?

Figyelt kérdés
Az én családom nagyon negatív.Nem akarom,hogy tönkretegyék az egész életemet.Ezért akarom tudni mások tapasztalatát.Nekem nagyon fontos,hogy legyen párom,enélkül semmi értelme az egész életemnek.Pasi nélkül minden sz@r,nekem ez fontos.Véleményeket nem kérek a hozzáállásomról,csak mások tapasztalatát szeretném hallani.

2012. ápr. 30. 14:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta anyukam, hogy elviselhetetlen vagyok,el fogom magamtol marni a ferfiakat.Ket komoly kapcsolatom volt a ferjem elott, mindkettoben en voltam a szakito fel, mert nem lattam a jovonket.Azota mindketto ujra akarta velem kezdeni szoval olyan szornyu nem lehetek.
2012. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

20.-ik válaszolóval nagyon egyetértek!:)

24 l

2012. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell finnyásnak lenni...


Hát ez jó..mondjuk, ki mit ért ez alatt?


Az biztos, hogy én nem jönnék össze egy alkoholista, piszkos, drabális, dülledt szemű, lófogú pasassal csak azért, hogy el tudjak cuccolni :D

2012. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!