Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldenéd az exnek? Ha nem...

Elküldenéd az exnek? Ha nem értesz egyet a szöveg írójával, mit írnál helyette?

Figyelt kérdés

Ha megaláznak, bántanak és a fölényüket éreztetik veled - te vagy a győztes.

Mert már tudod, hogy a másik aki megpróbál lejáratni sokkal sérültebb lelkű nálad, ezzel próbálja befoldozni erényei lyukacsos köpenyét. Ellenben aki békében van önmagával, nem él ilyen eszközökkel. A látszólagos vereség - hogy bosszú nélkül faképnél hagyod őt és magadban megbocsátasz neki - nem gyávaság, hanem győzelem. Mert így azokra tartogatod figyelmed akik megérdemlik, míg hoppon maradt ellenfeledet tehetetlenségében szétmarja a harag és a gyűlölet.


ezt akarom elküldeni az exemnek aki a kapcsolat vége felé már szinte mást se csinált csak megalázott.


2012. máj. 1. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha reakcióra vár akkor ne küldjél semmit,had egye a penész!!!arra vár hogy csapkodj,felhívd és ilyenekt küldjél neki!ne add meg neki ezt az örömet!!
2012. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
na várjál!ki szakított kivel?
2012. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értem az egészet.

Az exed kidobott.Te meg ezek után küldenél egy olyan szöveget amiben az van leírva röviden,hogy nem reagálsz arra ami történt,hanem csendben önmagaddal elleszel..

Ha tetszik az idézet neked akkor miért nem alkalmazod??

Ne küldj el semmit,mert ha elküldöd,pont az ellenkezőjét igazolod,hogy igenis bánt,és sértve érzed magad a szakítás miatt.Vagyis reagálsz rá amire nem kéne

2012. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem, szó nélkül tiltom. biztos sokat értem neki ha 1 év után 2 rövid mondatra méltatott.
2012. máj. 1. 22:54
 15/17 anonim ***** válasza:

kérdező!nehogy meg tedd ezt a lépést,mert akkor te leszel a vesztes.én igaz nem így jártam el,de 3 hétre rá,írtam neki egy udvarias sms-t és megkérdeztem tőle hogy hogy van és minden rendben?csak hogy érezze hogy aggódom miatta:D

remélem érted mire gondolok...

2012. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha folyton megalázott, örülj, hogy megszabadultál tőle, mert szerintem megint meg fog...
2012. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én lehánynám!
2012. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!