Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani férfiaknál fontos...

A mostani férfiaknál fontos szempont, hogy a barátnője/menyasszonya/felesége tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A vasaláson kívűl minden házimunkát csináltam már. Főzni nem nagyon tudok (pörköltet, főzeléket és levest összedobok, de ennyi), sütni jobban szeretek.

A szüleim nem nagyon tanítottak főzni. Apukám főz általában, de ő türelmetlen. Ha nem tudom olyan gyorsan összevágni a hagymát, ahogyan ő, elzavar a konyhából.

Az alap kajákra is az exem tanított meg, ő türelmes volt, megvárta míg a saját tempómban megcsinálok mindent.

A mostani párom még annyira sem tud főzni mint én. Azt mondta nem baj, szívesen eszik gyors ételt, vagy szendvicset. Ha meg főtt ételre vágyunk, lehet rendelni.


A korombeli csajok meg nagyjából mindent meg tudnak főzni.

Egyedül nem szívesen állok neki olyannak amit még nem csináltam.


21L


2012. máj. 2. 14:26
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menjen el a kedved a főzéstől, egy nő tudjon főzni,hiszen előbb-utóbb lesz gyereketek is, ott már nem lehet szendvicsen élni. Mellesleg nektek sem tesz jót.Én húszévesen fogtam a Horváth Ilona szakácskönyvet és rengeteg alapdolgot onnan tanultam meg, a levesektől az egytálételekig, szerintem érzék is kell hozzá az biztos, mert én elég jóízűen fözök állítólag és soha nem kostolgatok semmit. Most meg gyakran készítek a www.nosalty.hu ról ételeket, nagyon jó receptek vannak, próbáld ki őket! Tegnap is onnan néztem ki egy fincsi receptet és nagyon nagy sikere volt! De sütni jobban szeretek. :)
2012. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

A jelenlegi párommal 19 éve vagyunk együtt. 15 éve együtt is élünk. Ő tud főzni, de nem nagyon szeret. Ettől függetlenül vannak dolgok, amiket Ő készít el.

Nekem van egy sajátos elméletem. Ha én valami finomat akarok enni, akkor megtanulom elkészíteni, így nem kell várnom senkire.

Valamikor nagyon régen :) , gyerekként az öcsémmel 11 évesen csirkepörit főztünk. Szaladgálós csirkéből.

Azóta imádok és tudok főzni. Kalandos életem során szükségem is volt rá.

Mint ahogy mondtam, jelenlegi kapcsolatunkban én sokkal többet főzök. Akár kelkáposzta főzeléket is. De ha kell, kenyeret vagy mákos beiglit is sütök.

F66/N62

2019. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!