Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg köntörfalaz...

Hogy kérdezzem meg köntörfalazva, hogy tudjam kint netezik e?

Figyelt kérdés

a párom kint dolgozik.

anno sok ezer vitát szültek az internetezései itthon, tekintve, hogy amiket megláttam arra épeszű magyarázata nincs.

jelenleg,mivel veszekedés van belőle, így a netezés szabályosan tabu téma lett nálunk.

viszont egy ismerősével dolgozott kint, aki barátja is egyben, rendes ember, neki van laptopja, itthon gépe.

az az ismerősmár itthon van, nem dolgozik kint.


a párom azt mondja nem netezik (isten háta mögötti helyen lakik és dolgozik)


viszont én belegondoltam, hogy az ismerőse simán kölcsönadhatná neki a laptopot.

tovább vezetve, a párom netezhet, esetleg velem nem akarja közölni, hogy ne legyek bizalmatlan.

tekintve, hogy volt már jópár dolog, amit nem mondott el.


tehát konkrétan/egyenesben nem tudok rákérdezni.


kérdező trükköket szeretnék hallani, nem kioktatást a kapcsolatom minőségéről.


2012. máj. 2. 20:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
ha akar, szinte bárhol nethez juthat. Én nem firtatnám.
2012. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

kedves utolsó

ezt én is így láttam egy darabig.


az elején soha de soha egy pillanatra sem voltam bizalmatlan.

úgy néztem bele a gépébe, azzal a gondolattal:

"minden olyan de olyan tökéletes, olyan boldog vagyok, de nicsak megy a szám.gép, belekukkantok az előzményekbe és az lesz a hab a tortán :)"


és az lett hogy oda lett a rózsaszín szemüvegem :(


egy ideig nem is szóltam.

arra gondoltam, hogy biztos látom majd sorra azokat is, amik azt tükrözik, hogy én vagyok a mindene (pl. nekem néz valamit, vagy az én érdekemben, vagy miattunk, vagy a jövőnkért, vagy ilyesmi)

aztán ahogy összeállt a kép:

minden egyes alkalommal saját maga (kocsi,gépek), az ismerős csajai (elenyésző mennyiségben a barátai), és más nők kötik le.


tehát megfigyelve az érdeklődési körét én, vagy MI totál zéró mennyiségben volt benne :(


ami kiverte a biztosítékot:

társkeresőn jöttünk össze - ott látni egymás aktivitását - nem regisztrált ki fél év múlva sem.

gondoltam ha én kiregizek (3hónap múlva) akkor majd ő is ki fog (nem kell kérnem, mert belülről így akarja)

szóval kiregiztem, és mi történt???

ő nem. sőt megírta első levelét egy csajnak a társkereső oldalon (addig csak adatlapokat nézegetett)


ezután veszekedés, kibékülés, bla bla.


kiregizett.

utána jött az smskapcsolatok.hu oldal.

rákérdeztem.

ááá ő nem is volt rajta, ősrégen a haverjával regiztek (az előzményekben viszont dátum is van, de mindegy...)


ezután szexpartnerkereső oldalak

aztán megismert egy új havernőt, a nemtom kinek a kije, reggel első dolga volt felkelés után megnézni az iwiwen.


de nem vezetgetem le tovább, így is hosszú a kommentem.


szóval nem csal meg, sőt, komolyan tervez velem - család, stb


dehát a rózsaszín szemüveget már nem tudom feltenni :(

2012. máj. 2. 21:11
 13/45 A kérdező kommentje:
előző kommentemben 8-as válaszolóra utaltam volna az elején
2012. máj. 2. 21:13
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy nőnél a szerelmi együttlét iránti vágy elsősorban az érzelmekből fakadnak. Ha nincs a szívében szerelem, akkor az együttlét iránti szükséglet sem jelentkezik. Normál esetben.

A férfiaknál elsősorban biológiai szükséglet, és teljesen elválik attól, hogy szíve legmélyén, tartósan, kit szeret.


Vagyis, ha elment külföldre dolgozni, ugye te sem gondoltad komolyan, hogy majd abszolut önmegtartóztató életet fog élni.

Akkor ehhez viszonyítva, hogy miket nézeget a net-en, semmiség!

Gondolkozz már józanul. Inkább arra összpontosíts, hogy valóban visszajöjjön hozzád, hogy valóban hozzád jöjjön vissza, és ne máshoz!

2012. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
68%
Ha ilyen "párom" lenne, akkor már nem lenne... Kibírhatatlan lehetsz, mások szabadságát korlátozod... Az ilyenek miatt menekül minden normális férfi a kapcsolatokból...
2012. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
73%

8-as vagyok.

Nem igazán tudok okos tanácsot adni. Az biztos, hogy én nem kutakodnék utána. Egyrészt, mert ha alaptalanul féltékenykedek, azzal csak eltaszítom magamtól. Ha viszont jogosan gyanakszom, és megtudja, hogy kutattam utána, akkor esetleg csak jókat nevet rajtam, és ezáltal megaláztam magamat előtte. Ezt viszont soha, egyetlen nő sem engedheti meg egy férfinak, ha valamennyit ad magára.

2012. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

3,5 éve vagyunk együtt

és 3 hónap kimondott együttjárás, szeretlek, családnak bemutatással, igenis szerintem jogosan várhatom, hogy kiregisztrál!

2012. máj. 2. 21:27
 18/45 A kérdező kommentje:

és nem az oldalak a "nagy cucc"


hanem amire használja az oldalakat.

semmi nem szól rólunk, de más csajokról millió dolog :(

2012. máj. 2. 21:32
 19/45 A kérdező kommentje:

"Kibírhatatlan lehetsz, mások szabadságát korlátozod..."


nem korlátoztam semmit.

csendesen nézelődtem,nem szóltam egy szót sem.


éjszaka csak odasúgtam neki, ha úgy gondolja másra lenne szüksége, nyugodtan hagyhatjuk az egészet (amikor levelet írt a társkerin egy csajnak)

nem mondta el, nem regizett ki, folyamatosan csajok és csajok és csak akkor mondtam el, hogy tudom.

és ő tagadta a szemembe ordibálva.


nem kibírhatatlan vagyok, hanem én komolyan gondolom a kapcsolatot.

2012. máj. 2. 21:35
 20/45 anonim ***** válasza:
75%

Jaj anyám, akkor ő egy ilyen személyiség és nem fogja megoldani, ha eltiltod a netezéstől. Mégis mit gondolsz, 2012-ben egy csajocska meddig tilthat le egy férfit a netről? Élete végéig?


Ez olyan, mintha a gyerek rágná a körmét és te azt hinnéd, ha hátra kötöd neki, az majd megoldja...

2012. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!