Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg köntörfalaz...

Hogy kérdezzem meg köntörfalazva, hogy tudjam kint netezik e?

Figyelt kérdés

a párom kint dolgozik.

anno sok ezer vitát szültek az internetezései itthon, tekintve, hogy amiket megláttam arra épeszű magyarázata nincs.

jelenleg,mivel veszekedés van belőle, így a netezés szabályosan tabu téma lett nálunk.

viszont egy ismerősével dolgozott kint, aki barátja is egyben, rendes ember, neki van laptopja, itthon gépe.

az az ismerősmár itthon van, nem dolgozik kint.


a párom azt mondja nem netezik (isten háta mögötti helyen lakik és dolgozik)


viszont én belegondoltam, hogy az ismerőse simán kölcsönadhatná neki a laptopot.

tovább vezetve, a párom netezhet, esetleg velem nem akarja közölni, hogy ne legyek bizalmatlan.

tekintve, hogy volt már jópár dolog, amit nem mondott el.


tehát konkrétan/egyenesben nem tudok rákérdezni.


kérdező trükköket szeretnék hallani, nem kioktatást a kapcsolatom minőségéről.


2012. máj. 2. 20:26
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

igazából szerintem nem netezik, és nem is csal meg.


szerintem csak akarna kint netezni, lehet akarna nőzni is. de nem teszi.


mivel bizonyítani úgysem tudom, mondhatnám úgy, hogy ez csupán megérzés.

2012. máj. 4. 18:07
 42/45 anonim ***** válasza:
És miért ne akarna ott nőzni, ahol nem felügyeled, mikor az orrod előtt is szextárskeresőzött? Ennyire nem lehetsz naiv!
2012. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ugyan, ha akar tud is. Még az afgán puszta kellős közepén is tud internetet szerezni, ha akar...
2012. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
mert ő más felfogású
2012. máj. 4. 22:52
 45/45 anonim ***** válasza:
Akkor nincs probléma.
2012. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!