Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg köntörfalaz...

Hogy kérdezzem meg köntörfalazva, hogy tudjam kint netezik e?

Figyelt kérdés

a párom kint dolgozik.

anno sok ezer vitát szültek az internetezései itthon, tekintve, hogy amiket megláttam arra épeszű magyarázata nincs.

jelenleg,mivel veszekedés van belőle, így a netezés szabályosan tabu téma lett nálunk.

viszont egy ismerősével dolgozott kint, aki barátja is egyben, rendes ember, neki van laptopja, itthon gépe.

az az ismerősmár itthon van, nem dolgozik kint.


a párom azt mondja nem netezik (isten háta mögötti helyen lakik és dolgozik)


viszont én belegondoltam, hogy az ismerőse simán kölcsönadhatná neki a laptopot.

tovább vezetve, a párom netezhet, esetleg velem nem akarja közölni, hogy ne legyek bizalmatlan.

tekintve, hogy volt már jópár dolog, amit nem mondott el.


tehát konkrétan/egyenesben nem tudok rákérdezni.


kérdező trükköket szeretnék hallani, nem kioktatást a kapcsolatom minőségéről.


2012. máj. 2. 20:26
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

nem tiltani akarok.

csak tudni.

2012. máj. 2. 21:55
 22/45 A kérdező kommentje:

én azt szeretném, ha önmagát adná.


hogy akarom e ezt én egyáltalán tovább, tekintve, hogy lassan gyereket vállalnánk.


mielőtt bármibe be adom a derekam, mindent szeretnék tudni, kivel is vagyok valójában.


ezért nem is tiltok semmit.

de ami nem tetszik, azt meg érteni akarom.

2012. máj. 2. 22:01
 23/45 A kérdező kommentje:

"Mégis mit gondolsz, 2012-ben egy csajocska meddig tilthat le egy férfit a netről?"


csajocska...

férfi....


fogalmad sincs kikről beszélsz

2012. máj. 2. 22:02
 24/45 anonim ***** válasza:
93%

Kínozzátok egymást rendesen.Ő csajozik és aláz téged az interneten az ismerősök előtt azzal,hogy más lányoknak udvarol,a társkereső sem annak a jele,hogy tökéletes a kapcsolatotok.Miért akarsz egy olyan fiúval együtt lenni,akinek te nem vagy elég?Benned nincs büszkeség?

Ha neki a fél világ nője kell,akkor menjen és csinálja élesben,a farok verést más fényképére hagyja meg a lúzereknek.Te pedig tudsz keresni egy olyan férfit,akinek te vagy a legszebb és a legkívánatosabb,akinél nem kell gyomorideggel ülnöd otthon,hogy vajon most épp mit csinál.A tiltás sehova nem vezet,az is baj,hogy ez tabu téma,beszéljétek meg!

2012. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

nem tudjuk megbeszélni.


viszont tényleg azt érzem, hogy gyomoridegben élek mellette.


olyan mintha korrekt lenne,de feszegetné a határokat, hogy meddig mehet el.

minden nővel mást és mást lehet megcsinálni.

nem akarok azok közé tartozni, akit palira vesznek.

viszont soha nem is akarok úgy élni, hogy őrködnöm kelljen egyfolytában.


ezért akarok mihamarabb pontot a végére.


viszont ő tudja hol vannak a határok.


de akinek a hűség teher és önmegtartóztatást jelent,azzal én nem akarom összekötni az életemet.


nos ez az, amit megint nem tudok.

és amiben megint tuti nem lenne velem őszinte,tekintve hogy ezt a gondolatmenetet egy férfi nem is értené szerintem.

2012. máj. 2. 22:17
 26/45 A kérdező kommentje:

ismétlem: nem akarok semmit tiltani!


álarcmentesen akarom őt látni.

2012. máj. 2. 22:18
 27/45 anonim ***** válasza:
Ha pontot akarsz tenni a kapcsolat végére,akkor miért nem teszel?Mire vársz?Csodára? Ez a srác már kismilliószor bebizonyította,hogy egy lánynál nem tud megállni,akkor mi a kérdés?Várod,hogy majd,mint az alkoholisták leteszi a poharat és példás társ lesz,akiben vakon bízhatsz?Hány olyan pillanat kell még,ami szembesít azzal,hogy ő milyen? Idegeskedhetsz még évekig és kombinálhatsz,nyomozhatsz,de már most mondom,fele ekkora energiába nem kerül egy rendes kapcsolat,ha az ember az Igazival van.
2012. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

ő megkérte a kezem

de mintha fél lábbal kint lenne...


szóval igazi, nem igazi...

2012. máj. 2. 23:04
 29/45 A kérdező kommentje:

és pontot nem épp a kapcsolat végére akarok tenni

hanem arra, hogy most ő ilyen, vagy olyan.

2012. máj. 2. 23:05
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Szóval addig is neten keresgélt, míg együtt éltetek. Most meg távol dolgozik, és azt hiszed, nem csal meg? Mikor ott már nem csak neten titokban csinálhatja, hanem mehet, ahova akar és senki nem ellenőrzi? Ugyan... Szerintem 100%, hogy van valakije.

Sok külföldön munkát vállaló férfi párja ringatja magát abban a hiú ábrándban, hogy a kedvesük hűséges ott a távolban, hát erről tudnék mesélni ismerősök beszámolói által...

2012. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!