Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg köntörfalaz...

Hogy kérdezzem meg köntörfalazva, hogy tudjam kint netezik e?

Figyelt kérdés

a párom kint dolgozik.

anno sok ezer vitát szültek az internetezései itthon, tekintve, hogy amiket megláttam arra épeszű magyarázata nincs.

jelenleg,mivel veszekedés van belőle, így a netezés szabályosan tabu téma lett nálunk.

viszont egy ismerősével dolgozott kint, aki barátja is egyben, rendes ember, neki van laptopja, itthon gépe.

az az ismerősmár itthon van, nem dolgozik kint.


a párom azt mondja nem netezik (isten háta mögötti helyen lakik és dolgozik)


viszont én belegondoltam, hogy az ismerőse simán kölcsönadhatná neki a laptopot.

tovább vezetve, a párom netezhet, esetleg velem nem akarja közölni, hogy ne legyek bizalmatlan.

tekintve, hogy volt már jópár dolog, amit nem mondott el.


tehát konkrétan/egyenesben nem tudok rákérdezni.


kérdező trükköket szeretnék hallani, nem kioktatást a kapcsolatom minőségéről.


2012. máj. 2. 20:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Ilyen.Itt van a pont.Megkérte a kezed.Na és?Ha valaki nősülni akar,mert szerelmes,az nem viselkedik így.Ha hozzámész,úgy,hogy tudod,hogy csajozik,akkor ne panaszkodj később,hogy el vagy hanyagolva és,hogy másra számítottál.Itt nem csak bajos előjelek vannak,hanem konkrétumok,csak nem akarsz velük szembenézni,inkább húzod az időt,mintha attól változna bármi vagy ha kikapcsolják a netet,akkor te leszel neki az egyetlen a földön.Ne legyél hülye,hűtlen férfiak internet előtt is voltak.
2012. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hagyd netezni. Ha netezhet szabadon, kiéli, amit akar. Ha elég volt belőle, akkor kiderül, hogy mire jutott. Ha hazamegy hozzád és te kellessz neki, akkor oké. Ha a csajozást választja, vagy más csajt, akkor neki az kell, nem te. És ezt kár lenne erőltetni is, mert az neked is nagyon rossz lenne.
2012. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Igen. Netezik. Ne köntörfalazva kérdezd meg, mert akkor te sem vagy különb nála. miért is nyomozol? nem bízol benne? Akkor meg miért mondtál neki igent?? Nem értelek. Megcsal, mással randizik, chatel, trükközik. Te is erre készülsz nem??? Egyformák vagytok az őszinteség terén. Nem vagytok érettek és felnőttek.
2012. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

"miért is nyomozol? "

mert semmit nem mond el.


32-es: én is valahogy így gondolom.

én mindent hagyni akarok, de tudni mindenről.


"Sok külföldön munkát vállaló férfi párja ringatja magát abban a hiú ábrándban, hogy a kedvesük hűséges ott a távolban,"


a megcsalás erős túlzás.

ha megtenné, nem lenne velem. amúgy sem tudná leplezni.

1. maga a félrelépő gyökeresen megváltozik

2. vannak dolgok, amiket tesz, vagy mond, amiket nem tudna megtenni, vagy mondani, ha félrelépne. mert ő ilyen típus. ennyiben ismerem.


a kisded játékai mennek az agyamra.

tehát pont annyit tesz, hogy ne bízhassak benne, de pont annyit nem, hogy "válóok" legyen.

2012. máj. 3. 17:31
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked nem válók akkor menj hozzá szüljél gyereket és 3 év múlva írj ide vissza hogy a férjed miért hagyott el, hisz te gyereket nevelsz mosol főzöl takarítasz és jogosan nincs rá időd....azt hiszed házasság után vagy gyerek után nem fog nőzni? akiben benne van benne van és kész, ezt csak miattad nem fogja abbahagyni ha eddig nem tette, annyira nem vagy fontos hogy ezt feladja, így szerintem nincs itt kérdés, csak konkrét válasz van amit te naív módon tagadsz és álomba ringatod magad. Azzal vitatkoznék hogy az aki megcsalt valakit megváltozik, ez nem törvényszerű és millió ellenpélda van rá, nehogy azt hidd hogy majd több 100 km-re csak a kezével játszadozik el, sok férfi gondolja úgy még ha szeret is valakit,hogy amit nem tud a másik az nem fáj.
2012. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

"Ha ez neked nem válók"


konkrétan mire is gondoltál? mi másnak a válóok, ami nekem nem? sokakat nyugtalanít mit csinál a párja a neten, pláne, ha már láttak meg ezt azt, de ezért tekintve, hogy megcsalás nem történik, senki nem vál el...


"azt hiszed házasság után vagy gyerek után nem fog nőzni?"

fel sem merült bennem olyasmi, hogy a házasság, vagy a gyerek bármit is jó irányba változtatna...


"Azzal vitatkoznék hogy az aki megcsalt valakit megváltozik, .."

Valóban nem kellett volna általánosítanom, csak az én páromra igaz.


Maradok annál az idegölő felállásnál, miszerint:

"pont annyit tesz, hogy ne bízhassak benne, de pont annyit nem, hogy "válóok" legyen."

2012. máj. 3. 19:12
 37/45 A kérdező kommentje:

"Ha elég volt belőle, akkor kiderül, hogy mire jutott. Ha hazamegy hozzád és te kellessz neki, akkor oké. Ha a csajozást választja, vagy más csajt, akkor neki az kell, nem te."

úgy vettem észre, szakítani valahogy nem megy neki.

minden mindig rajtam áll.

mindig az enyém a felelősség.

ha a fentiek miatt elhagynám is az lenne, hogy nekem kell más, mert én hagyom el, nem fordítva...

2012. máj. 3. 19:15
 38/45 anonim ***** válasza:

"idegölő", "nem bízok benne"


EZ nem válóok? Ráadásul pusztán szakításról van szó.


Nézd, netezik. Nem kell megkérdezni, nem kell köntörfalazni. Nem mondja el, mert tudja, hogy nem tetszik neked.


Mivel már eleve itthon is tabu téma volt a dolog, ezután is az lesz, nem fog róla beszélni, vagy ha igen, akkor tagadni fogja. Úgy van vele, hogy ott van jó messze tőled, hál istennek nem bírod nyaggatni, azt csinálhatja, amit szeret, majd csak simán letagadja. Ha nem teljesen hülye, még az ismerősnek is megmondta, hogy ne mondja már el neked.


Ráadásul egyikőjük sem egy négy éves szellemi szintjén van, hogy ne lásson át a köntörfalazásodon, akárhogy adod elő, nyilvánvaló, mit akarsz tudni és miért.

2012. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

"a megcsalás erős túlzás...."


Hát ringasd magad te is ebben a hitben. Amikről írsz, megváltozik, stb... Honnan tudod? Szerinted minden hűtlen férfira ráhúzható egy séma, és az mind stimmel? Honnan tudnád, hogy megváltozott a viselkedése, egy telefonhívásból, vagy miként tartjátok a kapcsolatot. Nem minden férfi egyforma, nem mindnél vannak jelek.

2012. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Meg fog változni! Hidd el! Úgy megváltozik, hogy rá sem ismersz majd!


Más kérdés, hogy abban a tekintetben fog megváltozni, hogy ügyesebben intézi a kis dolgait, hogy ne tudj róla, ne vedd észre.

2012. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!