Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, elhagyott nők!...

Megcsalt, elhagyott nők! Mennyire tartjátok hibásnak magatokat amiért így alakult a kapcsolatotok? Vagy csak a férfi a hibás? Megcsalt, elhagyott férfiak is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szex terén mindent megadtam neki, néha többet is, mint amennyit valójában akartam.

Nem nagyon tudtam főzni, ő tanítgatott.


Talán abban voltam hibás, hogy állandóan nyaggattam, hogy csináljunk valami programot. Untam, hogy a 4 fal között ülünk, vagy egy kocsma-szerűség kiülős részén töltjük az estéinket. Utólag végiggondolva, nem is bánom, hogy így történt. Legalább rádöbbentem arra, hogy mit NE tegyek.

Persze nem bukott le, hogy megcsalt, de én gyanakodtam.

2012. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
mindkét fél hibás, ha megromlik a kapcsolat.
2012. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy mind2! Helyzete válogatja. Engem azért hagytak el gyerekestül, mert a férjem rájött, hogy neki nem ez az élet kell. Nincs velem semmi gond saját bevallása szerint, csak ő most jött rá, hogy neki másra van szüksége. Na, gondolom ilyenből nem sok van, de akad. Hiába volt minden próbálkozás, hogy fenntartsam a családot, mert ő nem akarta. Neki új élet kellett, minden normális indok nélkül, csak úgy.
2012. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%

A szomszedlanyt azert hagydta ott a ferje mert nem birta elviselni hogy sir a kisbabjuk, vagy beteg.. szoval 5 honapos babaval egyedul maradt, mert a fiu most jott ra hogy ey sok neki. a fiu talan meg boldogabb volt hogy gyerekuk lesz, nagyon joban vagyunk veluk napi kapcsolatban, barati a viszony.

Gondolom, remelem hogy a fiu vissza megy majd a lanyhoz.

De ebben az esetben miert lenne mind 2 hibas

2012. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Sosem tudhatod, hogy mi zajlik egy kapcsolaton belül két ember között. Amit látsz, hallasz, mesélnek neked, csak a felszín, az egyik oldal szemszögéből, az alapján nm lehet objektíven ítélni, mi volt a gond.


Akit meg csak azért hagytak el, mert a pasi más életre vágyott: Kizártnak tartom, hogy nem voltak korábban a kapcsolatban erre utaló jelek... Az, hogy az ember lánya nem tudja vagy nem akarja ezeket észrevenni, megint más dolog.

2012. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megcsalt és utána elhagyottra gondoltam. Csak azért mert a párom volt felesége még jó pár év után is minket hibáztat, holott nem jól működő volt a kapcsolatunk végig. Arról nem beszélve, hogy a nő előző kapcsolata is házas emberrel kezdődött. Akkor ő nem volt hibás, de mikor őt csalták meg akkor csakis az a hibás aki csal. Ha engem megcsalna a párom, mélyen elgondolkodnék hogy mit nem adtam meg neki, mi nem működött, nem feltétlenül magamat hibáztatva, de kimondva ha nem illettünk össze valamiben, vagy hiányosságot vélek felfedezni magamban, amire jó ha odafigyelek, hogy a következő kapcsolatomban jobban csináljam azt a dolgot. Ezért voltam kíváncsi arra ki hogy gondolja, ki hogy éli meg. Köszi a válaszokat.
2012. máj. 8. 15:01
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó a kapcsolat,akkor szóljon,próbálja megbeszélni,ha ezt nem teszi csak hallgat és keres valaki mást,akkor nem hibás a másik fél.Lépjen ki a kapcsolatból,ha nem ,jó neki,de ne alázza meg azzal,hogy megcsalja.Ha nem is szereti,azért tisztelheti legalább ennyire.
2012. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom ide tartozik- e de azért leírom.

Engem fél éve hagyott el a barátom,minden szó, előjel nélkül egyik napról a másikra, mondván nem illünk össze. Hogy megcsalt -e azt nem tudom (talán jobb is) de vmi lehetett, mert mikor megkérdeztem tőle miért nem mondja el a valós okot a szakításra talán rossz a lelki ismerete elsírta magát és hebeget habogott, próbált mentegetőzni. Mert én ezt nem hiszem el, mert nemcsak külsőleg hasonlitunk , de ugyanolyan otthonülős típusúak vagyunk, nem bulizosak, mindenről eltudtunk beszélgetni, kiegészitettük egymást, (akár tudásilag)de tudom hogy olyan lány vagyok amit szeretne, de csak azért nem voltam jó mert voltak bajok (amit meglehetett volna oldani ha kinyitja a száját) és nem vagyok tökéletes. Ő leginkább az én okomat csinálja, engem hibáztat, leszolja milyen vagyok, holott még azt se tudja ő milyen ember..pedig nagyon jól tudja miért volt minden. Nekem eszem ágában sem volt neki ártani, nem csaltam,nem állt szándékomban, hisz tiszta szívből szerettem (még most is) ott voltam ha kellettem stb, de úgy látszik nem volt elég. Még együtt voltunk hazudott is nekem,hitegetett és párszor megérdemelte volna hogy kapjon két pofont.

én csak magamat hibáztatom, mert annyira belém ültette hogy én vagyok a rossz. A mai napig a fülembe csengnek a szavai.

2013. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Van 3 gyerekünk, ígéretet tettünk egymásnak, amit ő nem tartott meg. Nálunk odáig, hogy eltávolodtunk egymástól vállalom, hogy 50-50. DE a megcsalás az 100% az ő sara. Nem gátoltam meg abban, hogy előbb lezárja velem ezt, mert nem is utalt rá, hogy neki nem jó.
2016. máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%

Azert ha valaki mar nem erzi jol magat egy kapcsolatban, kitekintget stb mindig hibas mindket fel.

Azert hogy nem volt benne annyi hogy elobb veget vessen neki es csak utana kavarjon felre viszont mar csak egyvalaki hibas, az aki megtette.

2016. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!