Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy ikertestvérem?!

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam haza amikor találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki, mint én! Annyira ledöbbentem, hogy csak álltam egy helyben és meredtem rá..akkor ő is észre vett. Csak álltunk egymással szembe annyira megdöbbentünk! Ugyanaz a magasság, alkat, arc..azzal a különbséggel, hogy az ő szeme zöld az enyém pedig barna. Ezen kívül szinte minden passzol.. azt mondta, hogy nagyon sietni kell, de megadott egy telefonszámot. Hívjam fel? Ezt most nem tudom hova tenni...hogyan kérdezhetek erre egyáltalán rá anyuéknál? Megdöbbentő a hasonlóság...azt hittem ilyen csak a filmekben van!! MIT TEGYEK? 17/L

2012. máj. 4. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 candykiller válasza:
47%

Hívd fel.

anyudnak:

-Anya tudom hogy van egy ikertesóm!- nem kell itt bonyolitani...:)

2012. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
93%
Jobb ötletem van. Hívd fel a lányt és kérd meg, hogy amikor ráér, jöjjön át hozzátok pár percre. Hogy döbbenjenek le a szüleid is. Szerintem jó poén lenne, én simán megcsinálnám.
2012. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mielőtt szólnál anyukádnak csináltassatok DNS-tesztet csak hogy biztos legyen a dolog.
2012. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
83%
Ez muris:)Én is meglepődnék :) De nem hiszem hogy lenne egy eltitkolt testvéred,állítólag minden embernek van egy hasonmása a világban,valami ilyesmit hallottam.
2012. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen hívd fel, beszéljetek meg egy találkozót akár hozzátok vagy valami közösségi helyre! Ez tök jó dolog szerintem, érdekes! :-)
2012. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
52%
Hívd fel, találkozz vele, s tudjatok meg egymásról a lehető legtöbbet. Ha a kapott infók alapján lehetséges, kérdezz rá. Lehet, hogy anyukád zavarja jön, ezért mindenképpen tapintatosan kezeld a kérdést. Ha anyukád nyitott természetű, működhet az előző válaszadó javaslata. Ha nem az, akkor előbb puhatolózz. Előfordulhat, hogy kényes, netán fájdalmas témával hozakodsz elő.
2012. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy ő az ikertesód. Lehet hogy csak szerencséd volt és pont találkoztál az egyik alteregóddal.
2012. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
34%
Asztrológiai ikrek lehettek?
2012. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
49%
Nincs az embereknek hasonmásuk. Hisz akkor a földön már sokan találkoztak volna egymással és a föld 50% azonos lenne...
2012. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
80%
Én is áthívnám magunkhoz a csajt, jól meglepődnének a szüleitek. Viszont egypetéjű ikrek semmiképp nem lehettek, akármennyire hasonló az arcotok, mert akkor egyforma lenne a szemetek színe is.
2012. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!