Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy ikertestvérem?!

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam haza amikor találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki, mint én! Annyira ledöbbentem, hogy csak álltam egy helyben és meredtem rá..akkor ő is észre vett. Csak álltunk egymással szembe annyira megdöbbentünk! Ugyanaz a magasság, alkat, arc..azzal a különbséggel, hogy az ő szeme zöld az enyém pedig barna. Ezen kívül szinte minden passzol.. azt mondta, hogy nagyon sietni kell, de megadott egy telefonszámot. Hívjam fel? Ezt most nem tudom hova tenni...hogyan kérdezhetek erre egyáltalán rá anyuéknál? Megdöbbentő a hasonlóság...azt hittem ilyen csak a filmekben van!! MIT TEGYEK? 17/L

2012. máj. 4. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
97%
A rejtély könnyen feloldható: megnézed a személyi igazolványán a születési dátumot. Máris oda a varázs.
2012. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
54%
Hú, egyre izgibb...
2012. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
72%
Na,ez engem is érdekelne.
2012. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
Majd írd ám meg,hogy mi lett!:)
2012. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
83%

Már tényleg mindent leírtak. :) Nézd meg, hogy mikor született.

De egy petéjű ikrek valóban nem lehettek.

2012. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
76%

Ha vasalt hajú jellegzetes tinimaca vagy akkor nem történt semmi különös, alig lehet megkülönböztetni őket.

Ha rendes lány vagy akkor viszont az alteregóddal találkoztál. :)

2012. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
68%

#3

Te tudod, hogy milyen anyagi vonzata van egy DNS vizsgálatnak? Még akkor is, ha egy apa jogosan kételkedik az apaságában, nemhogy két csitri bemegy, hogy "csókolom, mi úgy hasonlítunk"!

2012. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 A kérdező kommentje:
A sok bíztatás miatt felhívtam és egyeztettünk egy találkát holnapra :) amúgy apukám nincs...vagyis úgy nincs, hogy egy egyészakás kalandból lettem. Szóval egyáltalán nem ismerem. Anyának a mostani pasija lakik velünk (...!) De ez durva..mindig is akartam egy tesót :)
2012. máj. 4. 16:33
 29/88 anonim ***** válasza:
Dns?Kérj az(a lány) apjáról egy fotót és mutasd meg anyukádnak hogy ő e az apád.
2012. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg simán meglehet, hogy féltestvérek vagytok.
2012. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!